Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha hangosan megy a tv a...

Ha hangosan megy a tv a szomszédban, jogom van szólni az illetőnek?

Figyelt kérdés
Péntek este éjfél előtt nemsokkal arra ébredtem, hogy hangosan ment a tv? Jogom van szólni a szomszédnak?

2013. márc. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
kérd meg hogy halkítsa lejjebb ha nem használ hívd ki a rendőrséget csendháborításért
2013. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb meg ha bulit akarsz tartani, számíts arra, hogy Ő fogja rád hívni a rendőrt az első hangoskodás után!
2013. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi az a hangos? Mert a normál beszédet is hallani lehet, ha éjjel van és csönd. Volt már, hogy arra ébredtem, hogy a szomszéd szólt a gyerekének, azt hittem, mellettem áll. Köhögést szintén hallani, ami mástól hallatszik át. Kutyáról nem is beszélve. A gyerek leesett az ágyról, másnap szóltak, hogy ugye leesett, mert hallottak egy huppanást éjjel.

Ha üvölt a tévé, akkor szólj neki, természetesen, hogy halkítsa le. Nem tudom, mennyi idős, ha fiatal, akár viccesen is, hogy csak nem valami lövöldözős filmet néztél éjjel, mert én is hallottam??

2013. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk minden este ez van,nem tudok aludni tőlük de szólni hiába szoltam nem érdekli.Ma kihívtam a rendőröket rájuk egyéb hangoskodások miatt remélem a tv hangerőből is majd vissza vesz.
2013. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!