Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a történelmi háttere...

Mi a történelmi háttere annak, hogy Pesterzsébeten ilyen sok cigány van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy betelepítették őket, vagy volta valami nagy önkormányzati lakásosztás és akkor a sok gyermekesek kaptak főleg lakást, esetleg valami egyéb ok áll a háttérben?

2013. jún. 16. 10:10
 1/5 anonim válasza:
94%
Mindenhol sok van. A fertőzés megállíthatatlan.
2013. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ahogy rehabilitálták a VIII. és a IX. kerület egyes részeit, oda lettek költöztetve, én legalábbis így tudom
2013. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a 2.-nak amúgy egy nagyon jó kis kerület volt, de szerintem még mindig fényévekkel jobb kőbányánál vagy csepelnél.
2013. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Elso valaszolo! Miaz hogy "fertozes" vannak normalis ciganyok is nem kell midenkit egy kalap ala rakni attol meg hogy a romak 50-60% szemtelen és lopos meg csal meg verekszik... De a tobbi 40% ot ez miatt nem kell elitelni kapd be nekemm ,hitler utodja lehetsz ja es nem vagyok roma TELJES MAGYAR VAGYOK de akor is turhetetlen ahogy ki fejezted magad
2014. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4


Az az arány inkább 95% rossz és 5% "normális"

Ébredj föl az optimista kis álomvilágodból! Menj ki a blahára, vagy az orczyra, vagy kőbányára és számold meg hány "nem olyan" cickány van

2022. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!