Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a XIX. Kerület Fő utca...

Milyen a XIX. Kerület Fő utca környéke?

Figyelt kérdés

Most fogunk itt házat venni, szerintetek jó ötlet ? Ott élők véleménye is érdekelne !

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. jún. 24. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, akkor jól értelmezem, hogy ti a kertvárosi részén laknátok az utcának, ugye?

Én a lakótelepen lakok néhány utcára a Fő utcától. Kicsit rossz híre van a környéknek, ami mondjuk nem teljesen alaptalan, mert tényleg vannak c típusú állampolgárok, viszont 3 év alatt semmi inzultus nem ért, pedig rendszeresen járok haza éjszaka stb., illetve mástól sem hallottam, hogy ilyen jellegű problémája lett volna.

Én alapvetően szeretek ezen a környéken lakni, mert jó a közlekedés, minden itt van helyben (boltok, piac stb.) és azért mégiscsak több zöld van, mint belvárosban.

A családi házas részen is sétáltunk már párszor, abból a Wekerle-telep kifejezetten hangulatos környék, néhány utcára van a Fő utcától. A Fő utca környéke számomra kicsit jellegtelen, de nem vészes :)

2013. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, a kertvárosi részre költöznénk :) Köszönöm szépen a hasznos választ ! Még várom a válaszokat :)
2013. jún. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!