Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egri lakosok! Egerről és...

Egri lakosok! Egerről és környékéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyenek ott az emberek, vannak-e cigányok!? Rendesek vagy kötekedősök, már úgy az emberek általánosságban. Mennyire van munkalehetőség?
2013. júl. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Eger... csodálatosan szép hely!

A dombok, a hegyek, az illatok, a parkok és minden olyan különleges. Igazi turistaközpont, amiből adódóan éttermeknek és egyéb turistaszolgáló helyeknek van jövője.

Munkalehetségekről nem tudok sajnos, de a cigókról sem. Én amikor ottvoltam 1-2vel találkoztam a központban, de hogy a külvárosba miylen azt nem tudom.


Viszont eger előtt van egy kis falu. Én tutira oda fogok költözni egyszer! :) Békés, kicsi, kb. 15kmre van Eger és ott is szép a táj :)

2013. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahhoz képest hogy nem egy nagy város, eléggé sok a hajléktalan és a kéregető... ez az egy zavaró a városba..szerintem..
2013. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1es! Szóval te nem ott laksz? Mert nekem olyanok tapasztalata érdekelne, akik ott, vagy a környéken laknak.


A kéregetők nem igazán zavarnak, a cigányok annál inkább és ha folyton belekötnek az emberbe, mert sajna most olyan helyen lakunk :( Illetve fontos még, hogy a kutyákkal tudjak menni kirándulni, sétálni szabad helyeken, minden nap.

2013. júl. 23. 11:54
 4/7 anonim válasza:
Szia mi most költözünk Eger mellé kicsi korom óta járunk Egerbe. Én nagyon szeretem cigányokkal nem igen találkozom. Nagyon szép hely . Mi a kutyánkkal Szomolya-Eger közti erdőben kirándultunk. Imádom Egert és környékét Jó levegő Szép táj gyönyörű parkok. A munkalehetőséget nem tudom hogy működik .
2013. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 26. 11:13
 6/7 anonim válasza:
gyönyörű város eger ! de tényleg sok a hajléktalan :(
2013. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egri vagyok 4 éve. Előtte sokkal nagyobb városban laktam, azután nagyon unalmas...

Tényleg szép hely, de minden tele van régi házakkal, hiányzik a városias légkör. Olyan, mint egy nagy falu.

Az emberek közt vannak normálisak, és sok bunkó is akad, szerintem ez mindenhol így van. Cigányból sokkal kevesebb van mint pl. Nógrádban vagy Borsodban, persze lehet velük találkozni elég sok helyen, főleg a buszmegálló környékén szoktak kukázni (és persze ott üvölt a sok gyerekük is...)

Az Északi lakótelepen (Tesco környéke) nagyon sok lakik, szóval ne arra a környékre költözz. Inkább a belvárosba, vagy Lajosvárosba (utóbbi helyen alig lézeng néhány, biztonságos környék). Iskolaidőben viszont itt is sok előbukkan, meg persze sötétedés után.

Végeredményben még mindig jobb itt lakni, mint a már említett 2 helyen (Borsod, Nógrád).

Munkalehetőség... attól függ, milyen végzettséged van. Főiskolásként én még nem találtam semmi használhatót.

2013. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!