Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Már az agyunkra megy a szomszé...

Dalmuskahh Hercegnőő kérdése:

Már az agyunkra megy a szomszéd, a lakótársamnak is. Ahányszor a fürdőben vagyok mindig felkiált, és zaklat. Hova lehetne fordulni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hónapja kezdődött, hogy az alattunk lakó férfi macerálni kezdett minket ugyanis a fürdőszoba egymás felett van és a csöveken minden lehallatszódik.. Mi két lány vagyunk 19 és én 20 éves. Azért írtam ebbe a kategóriába, mert ez már igenis zaklatás. Olyanokat kiált fel, hogy "Jól mosd meg, ne maradjon gcis" és még ennél sokkal dúrvábbakat! A barátnőmmel próbáljuk hajnalban elintézni a fürdést és a nagy dolgot de még így is sokszor ránk talál.. Aki szerint kamu a kérdés, az jöjjön és nézze meg legalább lenne szemtanú (fül) Debrecenben lakunk a (az egyetemre járunk) Tócós kertben. Voltunk a rendőrségen is de csak kinevettek minket.
2013. aug. 1. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor menjetek a rendörségre, és hivatalosan tegyetek feljenetést. Ha az ügyintézö kinevet, akkor hivassátok oda a felettesét, és neki mondjátok el.
2013. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De érted a problémát. Másik lakást már nem tudunk keresni mert így 1 hónappal suli előtt telítettség van.
2013. aug. 1. 17:28
 3/11 anonim válasza:
Beszélgessetek el vele!
2013. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Amikor ilyeneket mond fingjatok egy jó nagyot! Egyből lelankad a perverz farka!! Vagy nem...
2013. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltok vissza neki, hogy fogja be? Tegyetek be valami zenét mikor wcztek vagy zuhanyoztok, jó hangosan, hátha idegesíteni fogja. Én hamarabb küldtem volna el az anyjába, mint megyek a rendőrségre ilyennel, az biztos. Vagy szülők soha nem járnak nálatok? Apa is pisiljen egyszer ott, aztán ha felszól a fickó apa kedvesen válaszoljon neki, hogy ha nem fejezi be, akkor lemegy.
2013. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincsen barátotok vagy fiú ismerősötök? A legközelebbi zuhanyzásnál mondjuk leküldhetnétek őt, hogy kérdezze meg mi a problémája a perverz állatjának.

A főbérlő tud az esetről? Jó lenne ha neki is szólnátok róla.

És néhány hangfelvétel sem ártana bizonyítékul a zaklatásra.

2013. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Feljelentés.Ez már zaklatás.Nem foglalkozni,nem lehet vele.Amúgy a főbérlővel tisztázni kéne....
2013. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek fel magassarkút, és egész nap abban kopácsoljatok :) Még ezt az 1 hónapot kibírjátok, utána elhívtok pár tökös legényt a suliból akik majd szépen elbeszélgetnek vele amikor éppen pofázik. Lehetőleg páncélszekrények legyenek. Utána kussolni fog.
2013. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz. Rá kell ilyeszteni pár sráccal, aki nem fél megmutatni, ki az ember a gáton. :)


A rendőrséget felejtsd el, komolyabb dolgokért is kinevetnek... Annyit érsz el a feljelentéssel, hogy napokig téma leszel ott, mint a "gcis lány".


Nem tudom, hogy megoldható -e, de ha van komolyabb hangfelszerelés, berakhatjátok a fürdőbe, és üvöltethetitek, csak hogy húzzátok az agyát.

Én mindig elégedett vagyok magammal, ha hallom anyázni a bunkó szomszédokat a zaj miatt. :)

De ilyenkor fenn áll a veszély, hogy másokat is zavartok, úgyhogy óvatosan.


Remélem megoldódik a problémátok! Szerintem fogadjátok meg az előttem szólók tanácsát, és hívjatok oda pár hímneműt, hagy beszéljék meg ők a dolgot.

2013. aug. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 counter válasza:
100%
Kiabáljatok le hogy te meg mosd meg a fogad ne maradjon ge...
2013. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!