Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem gáz ha neten egy híresség...

Nem gáz ha neten egy híresség megmutatja hol lakik?

Figyelt kérdés
cutiepiemarzia az egyik videójában megmutatja hol lakik pewdiepie és ő. ők nagyon híresek,pew youtube híresség. csak nekem lehetne aggasztó ha megmutatnám több millió rajongónak hogy hol lakom?tökre hülye emberek vannak.. vagy ez tök normális hogy tudjuk hol laknak?:o

2013. aug. 14. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Sarka Kata is bemutatta a házukat.

Engem amúgy is nagyon érdekel a lakberendezés, ha lefilmezed a lakásodat, én nagyon szívesen megnézném. Töltsd fel a youtube-ra, az emberek kíváncsiak, még akkor is, ha tök átlagos lakásod van, vagy az alatti/feletti.

2013. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne belőle?
2013. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát megtámadják?oda mennek a rajongók..stb.

kata más hiszen ő magyar neki nincs több millió rajongója,rá annyi ember nem kíváncsi mint pewdékre

2013. aug. 14. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én csak azon csodálkozom, miért "híresség" egy olyan ember aki naphosszat számítógépes játékokkal játszik, ezt megörökíti és felrakja a youtube-ra...

Miért nem kizárólag az olyan emberek a hírességek, akik valamit hozzá is tesznek a világhoz? Nem csak pazarolják az áramot...

2013. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sok emberek ezt élvezik.én is nagyon szeretem mind2 videóst.igen híresek mert nagy a nézettségük viccesek,és van olyan videó ami tényleg hasznos!
2013. aug. 15. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Csináld már azt a videót, kíváncsi vagyok a lakásodra!
2013. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem csinálok:DD
2013. aug. 15. 15:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem mutatnám meg. Magánszféra...
2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is.. most mitől lesz jobb ha megmutatja az egész net előtt hogy hol lakik?:o
2013. aug. 21. 18:33
 10/11 anonim válasza:

Sokakat érdekel (pl. engem is).


És azért ne legyél már ennyire parás, nem fogják megtámadni őket. :D Miért támadnák meg?

A legtöbb hatalmas, ruhadt-gazdag hírességnek csináltak már fotósorozatot a házáról.

Mégsem támadják meg Rihannát, Katy Perry-t, sőt, még JB-t sem!

Amúgy meg, ha valaki meg akarja támadni őket, akkor sem azért fogja, mert látta a házukat. Valahogy úgyis kinyomozná, hogy hol laknak, nem kell ehhez videó.



Egyéb problémád ha van, azt nem értem.

A ház csak ház.

Mi már fogadtunk be cserediákokat is. Idegenek voltak, akik bejöhettek a házunkba. És lásd, túléltük. :D

15/l

2013. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!