Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mely magyarországi nagyvárosok...

Mely magyarországi nagyvárosok, megyeszékhelyek azok, ahol viszonylag kevés a "kisebbségi"?

Figyelt kérdés

Mondjuk Miskolc, Tatabánya az például nagyon rossz ebből a szempontból tudtommal, a másik véglet meg Szeged, Sopron, ahol a helyzet még viszonylag jónak mondható.


Más nagyvárosokban milyen a helyzet, amit ti ismertek?


2013. szept. 29. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszprémben úgy tudom kevés
2013. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már Sopronban sem olyan mint volt 2-3 éve, elég sok hyperpigmentált beköltözött, van néhány hely ahol nem tudsz végigmenni anélkül hogy ne kérnének aprót vagy cigit.

De fényévekkel jobb a helyzet mint keleten.

2013. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyere Salgótarjánba,itt alig van kisebbség.Nem ismerek svábot,ruszint vagy rácot,van néhány szlovák család.Erre voltál kiváncsi?
2013. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
debrecen , sopron, hévíz, budaörs,
2013. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azt észrevettétek hogy a roma lakosság száma és a terület gazdasági teljesítménye fordított arányosságban van?
2013. szept. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös Ez azért van, mert a romák köztudottan szerények, és nem akarnak jólétben élni!
2013. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyváros,akkor inkább városrészek azok,amik kevésbé lakottak.Viszont egyes kisvárosokban,mint pl.Göd,alig van.
2013. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Veszprém nem vészes valóban,van nekik egy "pokoli torony"nevű épület abban szépen elvannak a körgyűrű mellett.A normálisabbja pedig nem zavar senkit a többi lakókörnyezetben sem.
2013. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cigók előszeretettel szoktak nagyvárosokba tömörülni a számukra jobb lehetőségek miatt ,de ott van jobb közbiztonság amit az általuk lakott falukról nem mondhatóak el.Hát én halason élek és nagyon durván elszaporodtak mikor 10 éves voltam akkor is voltak ,de most így közel a 30-hoz hát már rajzanak a sok tőlem fiatalabb cigánylányok tolják a babakocsit és még melletük is rohangálnak növekvő sorrendbe a purgyék vagy purdék.Kecsón is laktam ,ott nem volt annyira jellemző .De az hogy hol mennyi van az mindig a városvezetéstől függ ,hogy a cociális lakásokba kit engednek be és ez sokszor lobbyn múlik :)
2013. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!