Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismerte valaki "Cigust"...

Ismerte valaki "Cigust" Molnár Sándort Balatonalmádiban?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom volt és elsodort az élet tőle. Kerestem vagy 12 évig, mire megtudtam, hogy meghalt. Nem sokkal az utolsó találkozásunk után. A sírhelyét is csak 1 év nyomozás után találtam meg. (Veszprémben)

Pedig jártam plébánián, szomszédoknál stb. Mindenki azt mondta, jobb ha nem tudom mi történt... Pedig jó lenne! Most voltam a sírjánál, most volt az évforduló. Gyereke Amerikában ha jól tudom, felesége meghalt, rokont nem ismerek. (Közös ismerősünkről nem tudok.) Nagyon hiányzik és jó lenne tudnom mi történt!



2013. okt. 16. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg azt, aki azt mondta, hogy jobb ha nem tudod? Ha nekem ilyet mondanának még jobban rágnám a fülét, hogy mondja el.
2013. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!