Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ramtamadt egy lakos valami...

Ramtamadt egy lakos valami viperahoz hasonlo targyal mit tehetnek?

Figyelt kérdés

lakotelepi srac vagyok, ismeroseimmel beultunk egy lepcsohazba.

(reszegen) nem hangoskodtunk magunrol se tudtunk nagyon.


Kijott az egyik lakos,(ferfi) es elkezdett ku r va a nyazni...stb....

Mi elkezdtunk lefutni...stb ki az epuletbol, erre utanunkfutott es mi

menni alig tudtunk. valami targyal, gumibotfeleseg(nem lattam) hatba es fejbe vagott nagy erovel. Akkor nem lett belole semmi, este csak utcarol mondtam neki szepeket

mi az h ramtamad stb.... De ma visszaneznenk hozza ismerosommel h meg is mit kepzel

magarol hogy barmilyen targyat fegyverkent hasznaljon ellenunk es

azzal serulest okozzon. Amikor nem rongaltunk nem is nagyon hangoskodtunk....



2013. dec. 6. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rátok hívja a rendőrséget....

Vagy lehet megint előveszi és előfordulhat hogy ti jártok pórul.

Ha részeg vagy ne ott melegedj hanem menj haza...

ui: Részegen senki se gondolja magáról hogy hangos,esetleg zavaró...

2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hat, oruljon hogy nem torjuk el a kezet, hogy megtamadott, kilehet zavarni, kuldeni normalisan is.


Ennyi erovel ha legkozelebb meglatom a folyoson hogy telefonal, beszelget odamehrtek es elkezdhetnem rugdosni, utni verni......


Kapasbol utni valami targyal, a szerencseje az volt, hogy annyira kivoltam, hogy az arcat se tudtam megnezni....


De ma tuti bekoszonok neki, hogy hahó normalis vagy ha betorik a fejem vagy valakie, akkor mi van.

Hozzateszem, szerencseje volt az illetonek mert ha kevesebb pia lett volna bennunk es felszabadultak lettunk volna csak, en es ismeroseim ellattuk volna a bajat..(regebben versenyszeruen mma-tunk.)

2013. dec. 6. 16:16
 3/9 A kérdező kommentje:
jo visszagondolva, megbantam... Csak az zavar, hogy mi az, hogy kapasbol viperaval, vagy valami hasonlo targyal jon es ut..
2013. dec. 6. 16:23
 4/9 anonim válasza:

Biztos hogy nem hangoskodtál? Csak meghallott titeket, különben nem jött volna ki az. Ezt részegen valószínűleg nem tudtad helyesen megítélni.


Én se szeretném, ha részegek dumálnának a lépcsőházamban. Egyszerűen idegesítene, ráadásul rombolná a biztonságérzetem. Nem volt ott semmi keresnivalótok.


Persze a vipera az durva, nem kellett volna. Erre most visszamész emberkedni, pedig neked sem volt igazad? Kivered a fogát, vagy mit akarsz? Aztán rádhívja a rendőrt, persze teljesen jogosan, aztán ott majd magyarázhatod hogy túl sok volt benned a hormon.

2013. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazad van, nagyon emberkedni nem is akarok, csak megkerdezni hogy baratom hogy gondoltad, hogy ramutsz....

Hozzateszem abban a haztomben lakik ismerosom.


Nem emlekszek az ember fejere, se arra hogy nezett ki...de azt tudom hol lakik.....


Es ebben az a baj, hogy o tudja en ki vagyok, feliser..de en ot nem.....


Ezert is kene csak talalkozni vele, tudjam kirol van szo

2013. dec. 6. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akadsz le a témáról? Részeg voltál, baromságot csináltál, kaptál egy kis tángát, kész. Megúsztad ép bőrrel, akkor meg minek arcoskodsz? Engem a Kádár korszakban a zsaruk osztottak ki, aztán otthon apám, mert azt hitte, verekedtem. :D
2013. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem vipera volt... Azt megérezted volna, de nagyon.
2013. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó jól mondja, ha egy normális minőségű viperával nagy erővel hátba, meg főleg fejbe vágott volna, akkor, bár részegen nem biztos hogy érezted volna, de akkor ott pusztultál volna meg.
2014. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Akkor nem itt írkálnál ha fejbe vágtak volna:) Nagy esélyel szétloccsant volna a fejed :D
2014. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!