Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne szomszédainkkal...

Hogyan lehetne szomszédainkkal megértetni, hogy mi a földszinten fázunk? Mit lehet tennünk?

Figyelt kérdés
Felső emeleti szomszédaink direkt nem csukják be a folyosó ajtókat.Nincs szigetelés a bejárati ajtón.Nagyon rossz ez a helyzet,de nem törődnek vele.Ki van írva,szóltunk is nekik.De nem akarunk vitát.Már majdnem volt.De egyre jobban csinálják.Még néha nekicsapják a falnak is teljes erővel.Miért ilyenek az emberek.Ezért rendőrt nem lehet hívni.A lakásszövetkezet már tud róla.Írtak egy papírt ők is,de semmi változás.
2013. dec. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ordítsd le a fejüket! K*anyázz, b+ezz, káromkodj! Ha a szép szóból nem értenek, akkor már csak ez maradt. Hidd el, van egy bizonyos embertípus, aki csak ebből ért, és nem tisztelnek (vagyis nem csukják be az ajtót) mindaddig, amíg meg nem mutatod, hogy tudsz konfrontálódni (tapasztalat)!
2013. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen van ez évek óta. Több cég van egy épületben. Van, akik sose csukják be a bejárati ajtót, hiába szólunk, hiba van kiíva. Ráadásul nem is hozzánk jön be így a hideg, hanem hozzájuk :S Nekem a hideg szempontjából mindegy, csak zavar, hogy tárva-nyitva az ajtó.

Nem tudom megérteni, hogy valakik, hogy lehetnek ilyenek.

2013. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két megoldás van. Vagy szigeteled a saját ajtódat vagy vesztek ajtóbehúzót a közös ajtóra,ami szépen becsukja.
2013. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. dec. 20. 16:49
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Emberek, lassan 2014-et írunk, remek önműködő ajtóbehúzó automatikák vannak.

Nem kiírogazni kell mindenféle nevetséges irományt, ha olvasni akarok akkor kinyitok egy könyvet.

2013. dec. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam neked gondot okozni!Ha valami idegesít,vagy nem tetszik akkor ne olvasd el.Én kérdeztem egy dolgot.De tudod nyugodtan szeretnénk lakni,és nem így.Te mit szólnál ha a te szomszédaid is ezt csinálnák?Nem kellemes,ha nincsenek tekintettel egymásra az emberek!Igazad van lassan 2014 lesz.Sok ember csak magával foglalkozik.Az emberség,és az alkalmazkodás kiveszik belőlünk. :(
2013. dec. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!