Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy liftben megnyomom az...

Ha egy liftben megnyomom az Állj gombot, akkor ha utána benyomom mondjuk az egyik szint gombját, akkor elindul újra?

Figyelt kérdés
Panelban lévő liftről van szó.

2014. febr. 2. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
elindul
2014. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszorultál? Én egyszer kölyökkoromban egyedül beszorultam és németül voltak a gombok... visítani kezdtem, úgy megijedtem, hogy ott fogok meghalni. xD
2014. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszerű, próbáld ki :)
2014. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemfogsz :) De ha bnőddel mész, akár a pláza liftjében akkor nyomd meg nyugodtan :) Jó lesz ;)
2014. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Második válaszoló: Gratulálok! XDD És amúgy nem, nem szorultam be. Egyszer volt ilyen, hogy a földszinten nem nyílt ki az ajtó, de picit kintebb feszítettem, és utána fain volt minden.
2014. febr. 2. 21:59
 6/6 anonim válasza:
Ellent kell mondanom: A mi liftünk ha megáll két emelet között, függetlenül attól, hogy üzemzavar, áramkimaradás, vagy szándékosan az állj gomb megnyomásával, akkor nem indul el egyből újra. Olyankor kinyílik félig a belső ajtó, és ha egy gombot megnyomsz, akkor becsukódik ugyan az ajtó, de a lift meg sem mozdul, hanem párc másodperc után újra kinyílik. De ha a félig kinyílt belső ajtót kihúzod ütközésig, akkor viszont az érzékelő (vagy mit tudom én mi) úgy fogja a jelet, mintha állna a fülke, és akkor már simán elindul mintha mi sem történt volna. Állítólag a szerelő sem tudja a pontos okát, hogy ez mitől lehet. 🙂
2022. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!