Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a szomszédaid?

Milyenek a szomszédaid?

Figyelt kérdés
Milyen idegesítő szokásaik vannak, amitől kinyílik a bicska a zsebedben?

2014. febr. 24. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nos, az egyiknek az ebei vonítanak éjjel nappal, a màsik pedig a kertünkben végezteti hónaljcirkáló táskakutyáival a kakiltatást, mivel a kertkapunk reggeltől délutánig nyitva van a kocsival való könnyebb közlekedés miatt. Vagy a drága gyerekek petárdáznak, cigisdobozokat akasztanak a kerítéslécekre, zenét bömböltetnek. Én is bagózok, de nem dobálok át cigicsikkeket vagy hasonló.. a többi szomszéd okés.

20/L

2014. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az egyik hajnalok hajnalán kiengedi a kutyát és játszik vele,de csak pont annyit hogy én felébredjek a zuhogásra.

A másik meg este 10 körül kezdi el járatni a nagy gépeit ez se jobb.Ja ő még Szent Este 8 kor is képes ganézni,meg csak úgy a markolóval földet dobálni.És ezen kívül van neki 5 kutyája ami egy 2x2-es boxba vannak bezárva.Állandóan vonyítanak.


De kösz amúgy jól vagyok :-D

2014. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyik semmi extra, az apuka iszik minden nap, reggel el megy a kocsmába, este pedig szépen hazasétál. A másik szomszéd meg maga a kocsma :D.
2014. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kellemes... XD

Szerencsére nekem ilyen nem jutott. Várok még válaszokat!

2014. febr. 24. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Kidobálják a csikket az ablakon, egydzer befújt egyet a szél és megégett a padló, még jó hogy észrevettem és nem égett le a lakás. Az előtérben eltapossák a műanyag burkolaton, már több a fekete folt, mint a burkolás, nagyon ronda.

Felső szomszéd rendszeresen éjjel, néha hajnalig zenét bömböltet, ez még nem is zavarna annyira, de a hangfal rezgése s falban, ágyban valami iszonyatosan rossz érzés, ilyenkor megy fel a vérnyomásom.

Kutyásoknak mindegy, hogy hajnal van, vagy éjszaka, hagyják ugatni a kutyusokat és ők is hangosan beszélgetnek, már messziről üvöltve köszöntik egymást, más se aludjon, ha ők nem tudnak.

Autóberregtetők is kellemes ébresztőórák.

2014. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden szomszédom nagyon rendes. Ha kell, mindenki segít a másiknak. Igaz, hogy nem társasházban élek.
2014. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A felsőszomszédom elég jófej, csak minden 2-3. nap beba-szik és az erkélyről hugyozik le.
2014. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, még én vagyok a legidegesítőbb... De én is csak azért, mert néha szeretem fölnyomni a hangerőt zenehallgatáskor.:D

Az alsó szomszédunk aranyos, kedves; viszont a mellettünk lakó elég hisztis tud lenni, és folyton kinyitogatja a hozzánk közelebb eső lépcsőházi ablakot, ami rendben is lenne, ha mondjuk télen, -10°C-ban nem hagyná nyitva...

2014. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jók, csendben tűrik, hogy bokszolok, ami biztos elég durva lehet...
2014. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van két nagyon rendes, aranyos szomszéd család, akivel rendszeresen kisegítjük egymást, kóstolókat adunk egymásnak stb.


A hátsó szomszédban van egy beszédkényszeres bácsi, alapvetően nem rosszindulatú, csak iszonyatosan idegesítő. Őt finoman elkezdtük elbarikádozni: a kerítés elé ültettük a szőlőt, orgonát, loncot, szép nagyra növő napraforgót, csak a nyomorult átnyúl a kerítésen és megmetszi, mert zavarja, hogy nem lát.


Ikerszomszéd: A hülye nő tavaly beköltöztetett magához egy részeges, agresszív börtöntölteléket. A fickó előzetesben, a részleteket a fantáziátokra bízom.

Valentin-napra hazahozott egy ugyanilyet, csak szőkében.

2014. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!