Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nelyiket szeretitek jobban:...

Nelyiket szeretitek jobban: régi vagy új vonat? És villamosoknál?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vonatból az újat villamosból a régit :)
2014. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Régi, régi.
2014. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is a régit szeretem mindkettőből. :) Remélem nem cserélik le az összes szerelvényt újakra, azokkal nem szeretek utazni. :/ Bár most olvastam, hogy a MÁV újabb modelleket vásárolt meg, meg villamosokból is érkeznek majd újabb példányok.
2014. márc. 21. 22:40
 4/22 reptoid ***** válasza:

Vonatból mindenképp újak, villamosból igazából mindegy.


Az a baj, hogy utálom a hangos zajokat, így nyilván a régi vonat kiesik, de a villamosok hangja nem olyan vészes még. Buszokból se lenne bajom a régi ikarusokkal, de hát az a borzalmas nyekergés, ropogás, zörgés, zúgás nekem kibírhatatlan.

2014. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Melyik az új, és melyik a régi?

Számomra mindegy, hogy egy Cirmos vagy egy Taurus a mozdony, a Halberstadti vagonok ezen a szakaszon régóta megvannak, és nemis fognak változni jódarabig.

2014. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

:))))

Én csak azt, amelyik radírból van.:)


Nem érzek járművek iránt semmiféle érzelmeket, most ez a kérdés nagyon meglepett!!

2014. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mozdonyvezetőként a régi. :) Számomra a 90-es évek voltak a legszebbek, Nohab, Balaton északi part... új gépekkel sincs semmi bajom, csak, hogy is fogalmazzak nekem kicsit " sterilek ", valahogy elveszett az a világ mikor ha valami gond volt a géppel próbáltuk megjavítani a lehetősgekhez képest elkerülni a fekvemaradást, ez adta meg a hivatás sava-borsát, a gépekkel való törődést, nem csak vezetni. Aki hasonló korú vezér, szerintem tudja, hogy értettem :)

Villamosról nem nylatkoznék, mert nem sűrűn vagyok a közelükben. :)

2014. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na igen. :) Sajnos azon a vonalon, ahol én szoktam utazni, általában piros vonat jár, így ha tudom, előre kinézem a kék vonatok időpontját. Gyerekként is mindig ezzel utaztunk, sok emlék köt a vonatokhoz, olyan jó hangulatuk van! :) Az újak meg, a célt teljesítik, de nekem is sterilek, minden klappol, de unalmas. Én imádok zötykölődni, a régi vonatok tipikus illatát is szeretem, ahol légkondi helyett a lehúzott ablak adja a friss levegőt... :)
2014. márc. 21. 23:48
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha a piros alatt a Flirt-ekre gondolsz, akkor egyetértek :)
2014. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A Flirt elővárosi vonat,nem fogják lecserélni mindet ezekre,mivel csak rövid távú utazásra lett kitalálva.Nagy távolságokra ott az IC ami régi,de sokkal jobban szeretem.
2014. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!