Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Éjjel az ablakom előtt masztur...

Éjjel az ablakom előtt maszturbált egy férfi. Kővé dermedtem ahogy megláttam. Mi a teendő ilyenkor legközelebb?

Figyelt kérdés

13. kerületben lakom, kertesházas részen.

Éjszaka felkeltem inni.

Álltam a szoba közepén, égett a kisvillany amikor meghallottam valami neszt az utcáról.


Kinéztem és megláttam egy férfit az ablakom előtt állni terpeszállásban, tőlem 3 méterre.


Majdnem megállt a szívem.


Ösztönösen ki akartam neki kiabálni, de aztán azonnal beugrott, hogy mivel magasföldszinten lakom, utána simán bedobhatja az ablakomat kővel.


Hátraugrottam.

Majd lekapcsoltam a lámpát.

Sötétben a függönyön át láttam , hogy mit csinál.

Teljesen kővé váltam.


Elbotorkáltam a telefonért, de akkor láttam hogy végzett és elsétált, mintha mi sem történt volna.


Mi ilyenkor az ésszerű reakció?



Kikiabálni valamit?

Kiönteni rá valamit az ablakból?

Hívni a rendőröket?

Kiszaladni a házból felé valamilyen önvédelmi eszközzel?



2014. márc. 22. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Elhajtani onnan, hogy húzzon el mert ha mégegyszer meglátod itt, kihívod rá a zsarukat.
2014. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Semmi.

Balf**sz dolog, amit csinált, de azért nem gyilkosságra készült, hogy ekkora ügyet kéne belőle csinálni.

2014. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A rendőrség jó ötlet.
2014. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Leöntöd egy kancsó jeges vízzel...
2014. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én forró vizet mondtam volna :D
2014. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 piriiiiii ***** válasza:
90%
Kiengedni rá a tüzelő Morzsit.
2014. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mivel töksötétben voltál, mókás lett volna a telefonod ébresztőhangjai közül kiválasztani a legélesebbet (alarm) és max hangerőn addig bömböltetni, amíg a bácsi ijedtében lefossa a bokáját :DD sebaj, majd legközelebb :)
2014. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Le lehet pontozni, de gondolkodjunk már!

"- Halló, rendőrség! Itt XY beszél, a 13. kerületben az ablakunk alatt önkielégítést végez egy ember.

- Köszönjük a bejelentést, hölgyem, 10 perc múlva odaküldünk egy járőrt! Addig meg kérje meg az elkövetőt, hogy ne fejezze be, ameddig a járőr oda nem ér!"

Vagy szerinted 10 másodperc alatt odaküldenek egy terrorelhárító rohamosztagot, mert valaki épp a farkát veri? Vagy jönnek a különleges erők, és DNS-minta alapján egész Budapestet átvizsgálva megkeresik az elkövetőt? Mert személyleírást úgy sejtem, nem tudtál volna adni.

A többi "ésszerű reakcióidat" hadd ne fejtsem ki, hogy mennyire őrültség.

Hány éves lehetsz, 12?

Az ésszerű reakció ebben az esetben: vagy tudomást sem venni róla, elvégre ha te nem kukkolsz utána, azt sem veszed észre, hogy kiverte. Undorító vagy sem, senkit nem zavart vele.

Vagy esetleg rákiabálni, hogy takarodjon el a francba.

"Ösztönösen ki akartam neki kiabálni, de aztán azonnal beugrott, hogy mivel magasföldszinten lakom, utána simán bedobhatja az ablakomat kővel."

Miért, ha rátámadsz valami "önvédelmi eszközzel", akkor ennek kisebb a veszélye? Ráadásul úgy te is bűncselekményt követsz el.

2014. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

"Simon Belmont"

Mi az, hogy senkit nem zavart vele? Minden épeszű embert zavart volna! Van gyereked? Szeretnéd, ha ez lenne az első szexszel kapcsolatos élménye, hogy egy idegen veri a farkát az ablaka előtt?!


Igenis kiment volna a rendőrség, ha kihívják, guglizd ki a "közszeméremsértés" szót, már ha nem esik nehezedre... ha adott volna a kérdező személyleírást, akkor mentek volna arrafelé pár kört, mert tudod nagyokos, a nyilvános farokverés után a következő valószínűleg az lesz, hogy valakit el fog kapni... remélhetőleg a te nőrokonaidat sosem kényszerítik majd semmire, de ha mégis, akkor gondolj erre az okosságra, amit ide leírtál "kit zavart vele" Öreg, ha te olyan országban akarsz élni, ahol normálisnak veszik, hogy valaki idegen nők kislányok?) ablaka előtt, az utcán veri a farkát, akkor költözz Indiába...

2014. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Ejszaka volt, lehet rosszul lattad es csak pisalt.
2014. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!