Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te mit tennél, ha meglátánád,...

Te mit tennél, ha meglátánád, hogy valaki az ablakból néz téged? Szoktam a szomszédokat, meg az utcán sétáló embereket nézni. Bunkóság? Megvernek egyszer?

Figyelt kérdés

Azt mondta a haverom, hogy ne csináljam, mert meglát egyszer valaki és jól elver.

De semmi törvénytelen nincs ebben. Nem a pucéran napozó szomszéd csajt bámulom a fa tetején, hanem csak unalmamban nézem, hogy mit csinálnak az emberek a szomszédban, utcán.


Azt mondta haver, hogy az a gyanús, hogy az ablakból figyelemmel kísérem őket.

Ha a kertbe kimegyek, és onnan nézem őket, azzal semmi baj nincs, de az ablakból függöny mögött állni, és nézni az durva, és ha meglát egyyzer valaki megvernek.


Te mit tennél, ha sétálsz az utcán, vagy nyírod a füvet, és meglátánád, hogy az ablakból néznek?

Ki lennél akadva? Meg akarnád verni azt aki az ablakból néz?



2014. ápr. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
nem vagyok verekedős legközelebb majd integetek neki :)
2014. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mifelénk időseknek van ilyen szokása, de azért mert nincs senkijük. Inkább menj a korosztályoddal szórakozni!
2014. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha néznek nem zavar, de anno volt egy "térfigyelő banya", aki néha megjegyzéseket is tett úgy, mint ha ismerősök lennénk csak amiatt, mert én naponta elmegyek az ablaka alatt, na az idegesítő tud lenni.
2014. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor pofákat szoktam vágni :D valahogy mindig abbahagyják a nézést :D
2014. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nézelődsz, és figyeled az utca eseményeit, azzal szerintem semmi baj nincs. Ha kifejezetten egy embert figyelsz, és minden lépését szemmel tartod az már lehet zavaró. Én lakótelepen lakom, mindig van valaki az ablakban vagy a gangon és nézelődik. Ez normális szerintem. Ha megáll pl az utcán és azt figyeli meredten hogy mit csinálok, az már kicsit zavar. De pl ha éppen a kutyával játszom, akkor megint nem zavar hiszen valószínű azt nézi hogy játszunk. Van egy határ ami alatt nincs gond.
2014. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, ha csak erre-arra nézelődsz, az nem zavaró; viszont ha nézelődés közben kipécézel magadnak egy embert, és őt figyeled, az már idegesítő.

Mi ezt a tesómmal kukkolónak szoktuk hívni. Volt egyszer egy nyaraláson egy szomszédunk, akinek rendszeresen az volt a szórakozása, hogy bámulta, mit csinálunk a teraszon. Micsoda kukkoló. xD

2014. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Könyörgöm, már az ember a saját ablakán se nézhet ki? És ha valaki kinn van, akkor mi van??!! :D
2014. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Robert127 válasza:

Én is szoktam megfigyelni, szerintem nincs vele semmi baj, ez benne van a természetünkbe,már akinek...

De van akit ez idegesít.

2014. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, talán ne a függöny mögül leskelődj, az tényleg para, megijednék. De ha elhúznád a függönyt, kinyitnád az ablakot, és rendesen kihajolnál, meg magadhozvennél egy zacskó chipset, csak annyit gondolnék, hogy "na, ennek sincs élete", de legalább nem azt, hogy a vesémet akarod.
2014. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!