Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegesítő szomszédasszonyok...

Idegesítő szomszédasszonyok ellenszere?

Figyelt kérdés
Kint a kapu előtt tömörülnek, EGÉSZ NAP ott vannak és pletykálnak, mindenről. Kijövök a kapun elmegyek mellettük, sutyorognak, pletykálnak, mutogatnak (bár sejtem, hogy mindenkire, de akkoris), halálra irritál, hiába tudom hogy ezek ilyenek. Mi az ellenszerük?

2014. máj. 4. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ha nem történik semmi, vagy ha kihalnak.
2014. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bár halnának ki, de ezek szívósak:S

Az, hogy nem történik semmi, nem opció, mert bármiből képesek sztorit csinálni, de ha épp nem írnak "forgatókönyvet", akkor is óbégatnak, szóval undorító. Már azon is észrevettem magam, hogy elkezdtem gondolkozni, mit sztorizhatnak rólam, pedig ez übergáz:D De így lesz lassan paranoid az ember:D

2014. máj. 4. 22:56
 3/3 yuda ***** válasza:
77%

Okát sejtem, -megoldás lenne, ha elfoglalnák magukat, dolgoznának, tanulnának..stb.

Oka, hogy annyira unalmas az életük, hogy azáltal próbálnak valami színt vinni bele hogy másokat kibeszélnek.

Valahol egyébként nagyon sajnálatra méltó, hogy emberek ide süllyednek.

Rossz idő, záporeső, téli fagy minden bizonnyal megszünteti átmenetileg. :)

Jó esélyed van arra is, hogy saját magukat szétbomlasztják, mert csak idő kérdése és a sok együtt töltött idő miatt egymás ellen is fordulnak jobb híján és akkor vége.

2014. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!