Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te miért utálod a szomszédodat...

Te miért utálod a szomszédodat, szomszédaidat?

Figyelt kérdés

Én azért mert:

- megmérgezte 2 kutyámat

- a kölkei direkt kerítés alatt fociznak, hogy idegesítsék a kutyát, amire az ugat, őrjöng. De ha véletlen kiszabadul és szétmarcangolja valamelyik purdét akkor én vagyok a hibás...

- az állatai (tyúk, liba) mindig az utcán meg mások kertjében legel

- becsukott ajtó-ablaknál, üvöltő TV mellett, este és éjszaka is hallom milyen zenét hallgat. Pedig nem akarom hallani.

- kicsi az utca, nincs leaszfaltozva. Amikor motoroznak - sűrűn - tele van porral az egész utca, borzalmasan zajos, idegesíti a kutyát meg engem.


Szólni nekik nem lehet, mert akkor még jobban csinálják csakazértis, meg jönnek a hiperpigmentált rokonokkal és csak nagyobb a baj...persze a házat eladni sem lehet éppen miattuk...senki nem akar ilyen környékre költözni.

Az utca nem volt mindig ilyen...mikor mi idejöttünk egy nagyon csendes, nyugodt utca volt, autók is csak nagy ritkán jártak erre.

Aztán jöttek a perui indiánok...



2014. máj. 13. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Én meg azért mert:

Folyton kukkol a kerítés felett.

Megszabdalta az aranyesőnket.

Szidta a családom.

Le "mocskos cigányozott".

Kétszer lelőtte a macskám (a másodikba bele is halt).

Meg akarta ütni a nagymamámat.

Hozzáteszem hogy a nyamvadt előző lakó "elfelejtett" szólni az aranybogarak természetéről. Ès csak kleor a bőröm... A cicákért meg élek halok, nagyon ragaszkodom hozzájuk. Persze nem tartok "cicafarmot". :P

2014. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor én is felsorolom: Hányingert kapok a tyúkszar szagától, mert a kertbe gyűjtik össze, és soha nem viszik el. Akkor is nyírja a füvet, ha nem kéne. Szinte 2 naponta. Emellett téli időszakban minden áldott nap vágja a fát flexivel (vagy nem tudom mi az), vasárnap reggel 7-kor is! De ne azt a halk flexit képzeljétek el, hanem nagyobb a hangja, mint egy motornak!

A hangos zenéről már szót sem kell ejteni, mert az már sajnos természetes... Ja! És a férfi állandóan szidja az apját, és káromkodik rá csúnyán, mert az nem beszámítható és így fel sem veszi. Dióhéjban ennyi!

2014. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Én azért mert 2 bazi nagy autója van, van garázsa (nekünk nincs), amibe nem fér be egyik autója sem, így az egyikkel állandóan a házunk előtt parkol így nekünk nehéz parkolót találni. Nem tudom mit szóla, ha beállnék a garázsa elé.
2014. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a kukkolás miatt nem szeretem én sem őket. Mindent tudnak rólad: mikor, hova, kivel, hogyan :). Nagyon zavaró.
2014. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na akkor megnyugodtam, hogy nem csak rajtam fogott a török átok.

Amúgy ja, itt is vannak koncertnek is beillő hangerejű veszekedések - nyáron - , hamarosan kezdődik a szezon, kiváncsi vagyok ki adja a szezonpremiert...

2014. máj. 13. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezek után azt hiszem le sem írom a kis gondjaimat annyira semmiségek...
2014. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Ja! Azt kihagytam, hogy a döglött patkányt rendszeresen hozzánk dobálja át a szellemi fia!
2014. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

5 éves koromban full részegen megdobált égő cigarettacsikkel.

Rendszeresen megjegyzést tett a mocskos véremre, mert más vallásom van.

Találtunk egy kiskutyát, másnap ment feljelenteni hogy nincs bejelentve és beoltva a kutya.

Kivágta a biciklim kerekét, és elvágta a fékeket mert jobb volt mint az övé.

10 éves koromban lent felejtettem a játszótéren a gyerek gitárt amit már elhunyt dédinagymamámtól kaptam. Ő lement érte mielőtt más elviszi és az erkélyén meggyújtotta hogy mindenki láthassa.

Rongálás volt a lakótelepen és alaptalanul ellenem vádaskodott.

15 éves koromban erőből megütötte a szemem láttára az akkor 9 éves húgomat mikor elment mellette. Ott úgy felhúztam magam hogy egy állra rúgással kiterítettem és addig ütöttem míg apám le nem szedett róla. Aztán mikor megtudta mi történt akkor ő még belerúgott kettőt és utána vitte be a kórházba. Nem tudom mit csinált a kocsiban apám, de akkor nem jelentett fel a mocsok. Az eset után rögtön kiengedték a kórházból, de mikor találkoztunk mindig megjegyezte többek között hogy az én mocskos véremnek a hibája lesz ha meghal és majd bűnhődök érte a másvilágon. Volt hogy megjegyeztem hogy "Akkor már egy dolgot elértem."

Meg még voltak apróságok, de azóta már meghalt. Jobb is így, nem hiányzik. Az egész amiért utálta a családunkat annyi volt hogy más volt a vallásunk és ő ki nem állhatta a mienket, de a szüleinkbe nem mert belekötni.

Bár ő nem közvetlen szomszéd volt, csak egy a házban lakó.

2014. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Az durva...
2014. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem lehet zenet hallgatni..
2014. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!