Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédodmat rajta kaptam...

A szomszédodmat rajta kaptam hogy a postással csalja a férjét, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férje nagyon közel áll hozzánk hétvégenként a férjemmel járnak horgászni ki a tóra ...

3 gyermekük van.. nem szeretném ha miattam menne szét a házasságuk...

korábban a family frostossal láttam a házukba járkálni akkoriban csak 1 gyerekük volt útána született egy 2 petéjü iker pár ....azóta nem az a familyis emberke jár felénk ... a postás most is nálunk van már egy ideje.... a férje meg semmit se tudva melózik a gyárba :(



2014. jún. 12. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

én is így láttam meg a napvilágot, és akkor mi van?

mit akarsz te mások életébe szólni?

tartsd tiszteletben hogy ők nem tőled függnek!

2014. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Beszéld meg a dolgot a férjeddel, mert ha leleplezitek az asszonyt, akkor lehet, hogy jól esne majd neki, ha támogatjátok egy kicsit érzelmileg, ketten csak ki tudtok találni valamit, mert azért ez mégsem járja, hogy az asszony félrekefél, a férj meg a belét kidolgozza, hogy eltartsa, nem érdemli ezt szegény ember.
2014. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, h ez nem elegendő bizonyíték.

Legjobb barátom anyjáéknál ugyan ez volt.

Ahogy a férj kitette a lábát már jött a kertszomszéd, a szembeszomszéd, de voltak alkalmi partnerek ott is.

Aztán valaki szólt a férjnek, de ugye az asszony mindent tagadott, azt is h volt ott valaki.

Végül bevallotta, h volt ott valaki de állította, h nem történt semmi.

Utána az asszony már óvatosabb volt, de aztán megint kezdődött elölről, a vége az lett, h felakasztotta magát a férj.

2014. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Semmi közötök hozzá. Még az is lehet, hogy a férj hallgatólagosan tudja, de ha ti kicsapjátok a botrányt, akkor válás lesz belőle, ami a három gyereket meg fogja viselni.
2014. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem szoktak megkérni arra, hogy tartsd ott náluk addig a gyertyát, és nem látod a saját szemeddel, hogy mit csinálnak odabent, ... akkor minek kavarni?

Én max. a szomszédasszonyt kérdezném meg, hogy ha az van, amire te gondolsz, mennyire tartja ezt tisztességesnek a férjével szemben??

Egyébként még lehet, hogy ez is sok!

Te mit szólnál, ha a szomszéjaid beleszólnának abba, hogyan éltek a férjeddel????

2014. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bence_ ***** válasza:

Én örülnék ha tudnám, hogy a párom félre lép.

Gondoljatok bele, nőci össze szed valami akkor mi van?

2014. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3-as ez nagyon durva,.. szegény férfi szívjon a nő végett.... na jó holnap átmegyek és akkora pofot levágok neki hogy arról koldul... nimfomániás Pi csá....
2014. jún. 12. 22:03
 8/14 JulesM111 ***** válasza:

Kedves kérdezö, hogyan is kaptàtok rajta, hogy a postàssal kefèl?

Kukkoltàl? xD


Na mind1. Èn a helyedben a nönek mondanàm, hogy nem kellene ezt csinàlnia ilyen nyíltan, mert nektek is kellemetlen a férje szemébe nézni.

2014. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csókolózás közben vonultak be a házba.... utána ilyen ki elégült fejjel jöttek ki....
2014. jún. 14. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Képes voltál órákat állni az ablakban, és lesni, hogy a postás mikor és milyen önelégült képpel jön ki a szomszédasszonytól????

Nem szívesen laknék a közeledben!!

Senkinek semmi köze ahhoz, hogyan él! Foglalkozz a saját dolgoddal!

2014. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!