Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felfogom rúgni a szomszédomat,...

Felfogom rúgni a szomszédomat, vagy van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22/F vagyok, a helyzet az,hogy édes apám vak. Pilisen él, én meg pesten. Van 1 szomszédunk, aki átdobálja a szemetet, ha meg visszadobjuk neki áll feljebb ( engem próbált megfenyegetni, de megmondtam, hogy feldarabolom és jó mélyre elásom ). Csak ugye, én nem vagyok mindig ott, és apámnak ugat, aki marhára nem lát. Többször is megfenyegette. A rendőrség szarra sem jó. És nem csak a szemét átdobálással van a baj, hanem azzal is ,hogy faszásgokkal jelent fel minket , örökösen, ,múltkor pl kitalálta,hogy patkányok vannak nálunk és veszélyes anyagot tárolunk a hordóinkba ( búza ,meg faforgács ). Komolyan mondom, nem szeretem, ha a magatehetetlen rokonaimmal erősködnek és egyre inkább azon tűnődök,hogy belevágom 1 ácskapcsot a fejébe és feldarabolom monorierdőbe a vaddisznóknak eledelként...



2014. jún. 27. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
költözés, vagy felvétel készítése és lesz bizonyíték "megfélemlítésre"
2014. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép gondolataid vannak :)


Megértem, hogy dühít, de hülye szomszédok mindenhol vannak. Szerelj fel egy kamerát, ami látja az udvarotokat, de úgy, hogy a szomszéd telkét ne vegye. Mert ugye azt nem szabad. Ne szólj neki, csak ha már van felvételed erről.

2014. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kamera, aztán feljelentés. Ha megcsapod, első dolga lesz látlelettel menni a rendőrségre.

Ha a felvételek ellenére sem cselekszik a rendőrség, jöhet az önbíráskodás.

Ne öld meg, csak fenyítsd be. :)

2014. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem megoldható a kamera, túl nagy a telek.
2014. jún. 28. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt kérlek szépen a "Ha megdobnak kővel, dobj vissza aszteroidával" nevezetű taktikát kell alkalmazni. Minden szutykot amit csak tudsz dobálj át hozzá, amit meg Ő dob, azt rakjad le az ajtaja elé, széjjel szórva.
2014. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Tisztelt leendő kolléga!


Az elásást nem javaslom, a hollttest előbb-utóbb előkerül. Az első számú tényező az európai jogrendszer figyelembevételével, hogy a holttest semmiképpen ne kerüljön elő, soha, mivel ennek hiányában az emberölés vádja, nagyon, nagyon nehezen bizonyítható (még a közvetlen videofelvétel sem garancia, hiszen az elhalálozás, illetve annak következményi tényállása csak nagyon ritkán látszik egyértelműen).


A legbiztonságosabb megoldás a fémipari kapcsolat, lehetőleg emberi tényező bevonása nélkül. A kohóban, olvasztékban eltüntetett holttest nyomtalanul és végérvényesen eltűnik, mindössze az adott fém széntartalmának elenyésző mértékű megnövekedése utalhat fiaskóra, azonban ezt bizonyítékként felsorakoztatni bármely bíroságon meddő próbálkozás.


Ha ez nem működik, a savval történő feloldás is potens, ám ez esetben ügyelni kell a nem reagén anyagok (cipőtalp, fogtömés, ékszerek, műanyag rohagombok, savtól függően) külön nyomtalan, de legalábbis kizárólag inkonkluzív nyomot hagyó elpusztítására.


Fontos még a holttest tiszta, lehetőleg vértelen kezelése és szállítása a teljes folyamat ideje alatt. A darabolás igen sok szennyeződéssel járó munka, kizárólag pedáns, és erősen időigényes munkával lehet minden DNS-minta eltüntetése mellett kivitelezni, és ekkor is kockázatos. A biológiai funckiók teljes és végleges kiiktatását sem szükséges feltétlenül vérrel járó módszerrel elvégezni, amely néhány technika esetében még magát tényállást is vitathatja, ilyen pl. a fagyasztóláda. A célpontot elég öntudatlan állapotban bezárni, így a biológiai finkcuók kiiktatását tulajdonképpen a fagy végzi el. E módszer további előnye, az eredendő biomassza készen, kezelhető formában történő produktuma, vértelenül vágható ha szükséges, természetesen a fűrész és minden egyéb felmerülő kellék alapos, többszörös, hipós tisztításával munka után (a hipó tönkreteszi a DNS-t oly mértékben, hogy az sem állapítható meg, emlős vagy szárnyas vére maradt-e fent, ha mégis hiba történne, amit kezdők stressz okán gyakran elkövetnek). Azonban, ha kellő öntödei kapcsolat hozzáférhető, nem szükséges a fagyasztóládából eltávolítani sem az eredendő biomasszát, hiszen az teljes egészében beolvasztható, tartalommal együtt. alternatíve lehet még folyó aljára történő süllyesztés fagyasztóládával együtt, ez számos bizonyítákot tönretesz önmagában is, illetve hiba esetén továbbra is külön bizonyítandó, hogy a gyanúsított tudta mi volt a ládában. Ne felejtsünk el lyukakat fúrni, több helyen, a fagyasztóládára, ez esetben, illetve azt kellően lelakatolni, hiszen a vizihullák puffadnak és a bennük fejlődő gázok ellenintézkedés hiányában felszínre emelkednek. Extra intézkedés lehet a biomassza közönséges csirkehálóba tekerése, ez puffadás közben a holttestbe belevágva szabadjára ereszti a gázokat, megakadályozva a test felszínre emelkedését.

2014. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam, hogy egyszer a GYIK-en olvasok ilyen instrukciókat. :)
2014. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Spilerke ***** válasza:
Készíts róla felvételt, és jelentsd fel!
2014. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Spilerke ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem, hogy készíts róla felvételt, miközben átdobálja a szemetet, akkor lesz bizonyítékod. :DD
2014. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!