Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik, hogy valaki 3 órán...

Létezik, hogy valaki 3 órán keresztül porszívózzon?

Figyelt kérdés
Még most is csinálja, most jár kb. 3 óránál. Már nem bírom soká. Muszáj itthon maradnom, mert takarítanom kell, meg főznöm, úgyhogy nem mehetek el, hogy ne halljam. Ráadásul nagyon mély hangú és rettentően hangos porszívóval!!! Mit csináljak? Törjem rá az ajtót, hogy elég már a porszívózásból! Csak 54 nm-esek a lakások, nem értem hogy lehet ilyen koszos? Valaki volt már hasonló helyzetben? Tiszta ideg vagyok!

2014. jún. 27. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vastagon áll a mocsok a szőnyegen,időbe telik kiszedni:D:D. Vagy porszívózás közben elájult, a porszívó,meg megy magától:D. Ha befejezte,kezdd el te ugyan azt. Esetleg püföld is kicsit neki a falat. Aztán hagyd abba pár percre és mire azt fogja,hinni, hogy végeztél,kezdd újra:D Mindig ezt csinálja?
2014. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de ismerős! :-D

Nem tudsz mit csinálni, napközben azt csinál, amit akar.

2014. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-es: jót nevettem, amit írtál, hogy elaludt :) De néha olyan 4 másodpercre hallom, ahogy nagy nehezen leáll a porszívó, aztán újrakezdi. Valami 1000 éves ősporszívó lehet, mert elviselhetetlen a hangja. Ráadásul tegnap már porszívózott 1 órát.

2-es: ismerős? már neked is volt ilyen, elmeséled mit csináltál?

Egyébként nincs benne a házirendben, hogy ilyen nagy hanggal nem lehetne létezni? Mert az hülyeség, hogy csak este 10 után kell csak k.ussolni!....

2014. jún. 27. 09:52
 4/17 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy azt írtad, hogy elájult! :) Ja, az egész jó lenne! :)
2014. jún. 27. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mindig ilyen, akkor szerintem is elájult. Vagy elaludt közben? :)

Vagy valami felújítás volt és azért nagy a mocsok.

Menj fel és kérdezd meg, hogy minden rendben van-e? :D

2014. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Hmm, igen, nagyon ismerős nekem is ez :), viszont mégelviselhetetlenebb az, ha falat fúrnak és/vagy bontanak kalapáccsal 6 órán keresztül. Egy este mérgemben már kiszóltam az ablakon, hogy remélem, mára már befejezte a kötelező teljesítményt :). Elviselhetetlen hang volt ...
2014. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
1. vagyok :D Az előző lakásból az alsó szomszéd miatt jöttünk el,8 hónapnyi szenvedés után. Egész nap csend volt,du 4-kor hazajött, este 10-ig csend és pontban 22.00-kor minden áldott nap elindult....Kopogós cipőben masírozott hajnalig,megállás nélkül. Profi füldugóval,mély álomból felébredtem,mikor megindult. Szóltunk egy idő után szépen,határozottan,semmi nem használt.A végén hajnali kettőkor üvöltöttem az ajtaja előtt,miután rávertem és még neki állt feljebb. Az egész lépcsőház utálta,de senki nem szólt. De baj volt a fejével is szerintem,de akkor is. Szóval 8 hónapnyi nem alvás után költöztünk. Bár ez se sokkal jobb,de elviselhető.
2014. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem ennél nincs elviselhetetlenebb hang, rosszabb, mint a fúrás! Nem megyek fel, mert nem alázkodok meg! Ez volt a 2. ilyen porszívózós nap. Remélem több nem lesz! Most hagyta abba egyébként! Ha legközelebb elkezdi, akkor arra gondoltam, hogy bedobom a postaládájába egy cetlin, hogy "Több tiszteletet a szomszédnak!" Nagyon morbid?
2014. jún. 27. 10:12
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nos, lehet hogy nem porszívózni, hanem szőnyeget tisztít géppel. Ahhoz eloszor fel kell alaposan porszívózni, utana megy a mosás, aztan a víz felszívasa.
2014. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
1-es: nem semmi! Én is gondolkoztam már a költözésen, mert ezek mellett még dübörögni, és nehéz tárgyakat szokott leejteni, direkt! És bömbölteti a tévét, nappal is! De ezt már egy másik kérdésembe feltettem korábban! Nekem ezért kellett a hálószobámból átköltözni a nappaliba!Nekem is a megoldás a költözés lenne, viszont a környezetet nagyon szeretem. Na mindegy, még egy darabig tűrök!!
2014. jún. 27. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!