Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Szabolcs megye,...

Milyen hely Szabolcs megye, mennyire jó ott élni?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán kívüli területekre gondolok inkább
2014. júl. 1. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Egész jó, nyugis.Van pár környék ami balhésabb, de általában véve tök jó.Nincs olyan sok munka lehetőség mint Pest környékén, de azért itt sincs ok a panaszra.Én azt veszem észre hogy barátságosak az emberek, bejártam már szinte az egész megyét, de sehol nem találkoztam semmi rosszal.Vannak egész jó szórakozási lehetőségek.Máriapócson búcsú, Rabócsi ring.Máshol van meggyfesztivál,böllérfesztivál,gyümölcskarnevál stb.


Mi Nyíregyházától 35-40km-re lakunk egy kis faluban, és nincs panasz.Munkalehetőség biztosított, és nem is rossz.Annyi hogy van néhány neveletlen egyén de őket figyelmen kívül kell hagyni :).

2014. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

#1: Lehet nem próbáltad még más megyében :D

Szabolcs megye köztudottan a legrosszabbak közt van országos szinten, nem taglalnám miért olvass utánna biztos, hogy nem sok pozitívummal találod szembe magad.

2014. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szép megye, de gazdaságilag nagyon rossz arrafelé a helyzet.

De ezt leszámítva barátságos hely, és a környezet is kellemes.

2014. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, drága tezsvírem gyere várunk :

[link]

2014. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztudottan a legszegényebb ,legtöbb cigánnyal rendelkező terület, ahol a munkanélküliség nagy, a fizetések kicsik. Akinek sok pénze van az csempészetből lett naggyá.Ha ez annyira jó hely ,akkor az ország többi része valószínűleg a kánaán...
2014. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
1-es vagyok.Valóban egy "kívülálló" (elnézést a kifejezésért) elég rossz környéknek láthatja Szabolcs megyét(sajnos értem hogy miért).De aki hosszabb ideje itt él vagy ide született, az beleszokik.Meg vannak jó helyek is :D
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szucsek válasza:
a legrosszabb..énis szabolcsban vagyok...igaz, hogy van pár jó szórakozási lehetőség, de a egész egy kula....itt vannak a legtöbb indiánok(cigányok)...sok a bűnözés, nincsenek munkalehetőségek
2014. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza és környéke nagyon jó hely. Kedvesek az emberek, segítőkészek. Jártam és laktam már más megyékben is. Például Zala, vagy Somogy bizonyos területei nagyon elmaradottak, is nem segítőkészek, nem kedvesek itt az emberek. Sokkal nyitottabbak a Szabolcsi emberek. Romákból meg jó sok van Zalában és somogyban. Tájszólás is van. Szóval Szabolcsiak emberileg nagyon ott vannak. Munkalehetőségről nem tudok nyilatkozni.
2020. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!