Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben az országban mindent...

Ebben az országban mindent szabad?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete költözött a szemben levő panelba egy új ember.Már ekkor furcsa volt,az autóját és a bútorait elnézve,hogy miért egy ilyen környékre költözött.Múlthéten történt hogy,épp a 4. emeleti lakásomban az erkélyen aggattam fel a ruháim száradni és láttam,hogy az utca "menőgyereke",nevezzük most Jani-nak,épp a barátaival sörözgetett egy parkoló autó mellet.Az új szomszéd beült az autójába és mikor el akart indulni Janika a kocsi elé gurított egy sörösüveget,ami üvegből volt.A szomszéd dudált egyet,mire Janika idegesen a kocsi vezető felőli ajtajához sietett,gondolom demonstrálni szerette volna a képzelt helyzetét.Ahogy az ajtóhoz ért mintha megdermedt volna,a következő pillanatban meg kiszállt a szomszéd és konkrétan pisztolyt fogott Janikára.Ezek után halkan mondott valamit a szomszéd,majd visszaült a kocsiba és Janika szépen fölvette az üveget a kocsi elől és gyors tempóba felszívódott a barátaival.Érdekes mód az eset óta nem volt semmi vízhangja a dolognak.Ahogy elnézem a szomszédot többnyire elegánsan öltözött,jó formában lévő(kétajtós szekrény formában...),visszahúzódó ember.A dolog aggaszt,mivel a családom is itt él és kicsit tartok ettől az embertől.Mit lehetne tenni ellene?Ami azt illeti kissé tartok a hatóságokhoz fordulni.

2014. júl. 24. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Most akkor ki a gyökér? Kitől kell félni? Janika, aki keménykedett két sörtől? Vagy az új szomszéd, aki helyre rakta Janikát.


Janika ne keménykedjen. Gázriasztó fegyvere meg akárkinek lehet (sajnos.)

2014. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Lelőtte? Nem. Akkor no para.

Én lehet le is lőttem volna janikát

2014. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Janika csak egy nagyszájú hülye gyerek,akit ha kell én is helyre tudok rakni,de a szomszéd kicsit más kaliberű ember.
2014. júl. 24. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom gázpisztoly volt. Nem hinném, hogy bárkitől is tartanod kéne, esetleg Janikáéktól...


Amúgy ha a szomszéd csávó maffiózó is lenne (mert nem az), akkor sem kéne tőle addig tartanod amíg nem az Ő területén árúlnád a meth-et, vagy valami :D

2014. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a szituációban akitől félni kell, az janika és az IQ-light haverjai. A gazdag manus mindössze annyit tett, hogy reagált a helyzetre, megvédte magát.

Az, hogy valakinek fegyvere van és felhasználja a saját védelme érdekében egy balhés alakkal szemben, nem azt jelenti, hogy esténként alsógatyában üvölt a Holdra aztán halomra lövi az ablaka alatt elhaladókat.

Túlreagálod szerintem.

Janika meg a tipikus bűnöző iskolapéldája: nagy a pofája, mindenkit, akit magánál gyengébbnek gondol meg akar verni, de amint szembetalálja magát egy erősebbel, egyből összefossa a gatyáját.

2014. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlreagálom,csak nem vagyok ilyesmihez szokva.
2014. júl. 24. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél, hogy végre valaki letörte a szarvát ennek a hülyének. De te még fel akarod jelenteni... gratulálok. Megérdemelnéd hogy Janika a haverjaival viccből szétverjen a fejeden egy sörösüveget, aztán utána már értékelnéd, amit a szomszéd csinált.
2014. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szabad országban, szabad emberként azt csinálsz amit szabad.

Egyébként tilos fegyvert tartani magadnál, tehát inkább az az érdekes, hogy miért volt nála egy pisztoly... én vigyáznék vele.

2014. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Vélhetően gázpisztoly volt, arra akárki válthat ki viselési engedélyt, ha 18+ éves és büntetlen előéletű. Ha valakinek igazi fegyvere van illegálisan, az egy Janika miatt nem fogja elővenni egy lakótelep közepén. Ha tényleg valami fehérgalléros bűnöző, akkor nem kell tartanotok tőle, nem fog belekötni senkibe, mert nagyon nem kell neki a feltűnés.
2014. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Már a legelején tudatta janikával hogy nem egy súlycsoportba tartoznak. Az ilyen barmokkal igy kell csinálni.

Vagy ha pisztolya nincs is mindenkinek, egy bézbóz ütõvel kell 2-3 alkalommal jól megvágni mindjárt az elején, aztán majd letört derékkal legközelebb elgondolkodik kibe kössön bele. Tipikus kis f@$zfej viselkedés, janika meglátta az új szomszéd drága kocsiját, mindjárt irigykedni kell rá, meg a többi gyökér haver elõtt megpróbálni megmutatni ki a helyi nagymenõ, akinek teszem hozzá csak egy rossz ruszki biciklije van a kerítésnek támasztva.

2014. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!