Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik megyében élsz?

Melyik megyében élsz?

Figyelt kérdés
Szerinted Magyarországon melyik megyében a legjobbak a körülmények?(sok munkahely, rendezett települések, kicsi a bűnözés). Én Borsodban lakok és túl sok jó dolog nincs itt. :/

2014. aug. 23. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heves megye.

Itt sem olyan rózsás a helyzet.

2014. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Jász Nagykun Szolnok Mi. vagyok. Itt is szh@ar az egész. Ha találsz egy jó helyet szólj nekem is. :D
2014. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Budapest és Pest megye, korábban 5 évig dolgoztam munkaerő közvetítőként, ahol országos lefedettségünk volt, és Budapesten volt a legtöbb munkánk, legalább annyi mint ország szerte, ha nem több is. Bár ne így lenne, sok sikert a jó munkahely tálaláshoz.
2014. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, szomszédok :D

Szintén Heves. Hát én szeretek itt élni, egy viszonylag jó helyzetű faluban. De persze ez messze nem a legjobb hely....

2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Borsodban lakom, nekem megteszi itt is, mert jók a csajok, a munka pedig nem érdekel, mert annyit máshol sem kapnék, amennyit jelenleg itt adnak, 95-115 között. Ráadásul nem a szakmámba vágó a munka.
2014. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es: Nem hiszem hogy tudok valami pöpec helyet találni, bár ettől szinte minden jobb lenne, mert ami itt folyik... :D . 3-as: Köszi, remélem találok egy viszonylag jó munkahelyet. :) . 4-es: Szomszéd pacsi :D
2014. aug. 23. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyen szerencséd. :D
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar megyében élek, szerintem Győr-Moson-Sopron megyében legjobbak a körülmények.
2014. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zalai vagyok itt elég jó a helyzet.
2014. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Györ-Moson-Sopron, Sopron.

Kedves hevesiek, borsodiak, ne higgyetek hogy itt a paradicsom! Igy is rengetegen jonnek a varosba, lakast mar alig lehet talalni a sok bevandorlo miatt.


Egyebkent valaszolva a kerdesre, szerintem nagyon szar itt minden. Foleg ausztriahoz kepest

2014. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!