Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten melyik Tescoban...

Budapesten melyik Tescoban van teljes ruházati osztály?

Figyelt kérdés
NEmrég költöztem Budapestre. Tegnap voltam Pólus Center Tescoban és csak gyerekruhák voltak. Azt hittem, hogy egy hipermarketben minden megtalálható, ezek szerint mégsem. Holnap a kerepesi úti Tescoba megyek (Aréna), ott szokott lenni felnőtt férfi ruházat?

2014. szept. 2. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Fogarasi úti Tescoban van teljes F&F ruházat,én is vettem ott sokmindent.

Puskás F.stadiontól 80-as troli,vagy 130-as busz,kifelé 2-ik megálló (Pillangó utca).Balra szemben van a Tesco.

2014. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. szept. 2. 18:53
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha a keletitől az M2-essel elmegyek a Pillangó utca megállóig, onnan közel van gyalog?
2014. szept. 2. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A csepeliben meg a Camponában lévőben is van minden! :)
2014. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Tescoban ruhát venni nem túl szerencsés szokás... annál a turi is sokkal jobb ,a kínai meg nem rosszabb csak olcsóbb.
2014. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre több ilyen okoskodó kommentelő van, mint te kedves utolsó. Igencsak rontjátok a színvonalat. Szerepel valahol a kérdésben, hogy kikérem a véleményedet?
2014. szept. 5. 06:03
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem ,de nem is érdekel :D
2014. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Taplóóó!!!
2014. szept. 6. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom minden nagyobb tescoban "teljes" ruházati osztály van. A pólus talán az egyetlen kivétel.


Az F&F ruhákkal amúgy semmi baj, kifejezetten jó minőségűek!

2014. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Köszönöm, hogy feltetted a kérdést, mert számomra nagyon hasznosak voltak a válaszok. A Fogarasi úti TESCO-ban nem voltam még, pedig a Bosnyák térnél lakom. Általában a Pólusba jártam; női-férfi fehérneműn, és óriási gyermekruha-választékon kívül én sem láttam bővebb kínálatot.

Engem leárazott sportruházat érdekel, mert meg vagyok elégedve az ott kapható sportcuccokkal; és most nagyon megéri venni.

2016. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!