Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden társasházban van egy...

Minden társasházban van egy lakó akinek soha semmi nem jóés mindig van valami baja. A tiétek milyen? Mik a problémái?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik hozzá hogy a kukákat hetente kimossa az aki épp soros a takarítással...
2014. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsi, normális, szép környezetben lévő újépítésű csendes társasházban az egyik 1,5 szobás lakást a tulaj kiadta egy fiatal párnak, meg egy másik pasinak, tehát 3 főnek.


Tegnap is buliztak- az a durva tuc-tuc zene, persze nyitott ajtóban, nyitott teraszon ivászat, cigizés, hangos hőbörgés- és nem ketten, hanem vagy 22-en voltak.


Olyan 1/2 10kor mentem le szólni (felettük lakunk), hogy aludni szeretnék már én is, de az ovis fiam mindenképp- szerencsére normálisan kértem és meg is értették.

Azért bosszantóak picit, de csak mert más az életvitelük (40 négyzetméteren hárman, két ölkutyával, úgy közlekednek, hogy visszahangzik a röhögés, műveletlen beszólások...)

Reméljük, hamarosan továbbállnak- de amíg nem, addig maradjon meg a normális hangnem, amivel tudunk egymásnak szólni.

2014. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szipirtyók mindent rámfognak, mert "én csak albérlő vagyok". Ez az egyetlen okuk, miközben minden vádjuk nem igaz. Aztán vísitva ordítottak elején velem, majd rájöttek, hogy velem nem jó packázni, mert én még jobban leordítom a fejét, nem meghúzom magam. Az nem vált be.
2014. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!