Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr gyárváros Toldi utca,...

Győr gyárváros Toldi utca, milyen környék lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiváló!


Csönd, béke, jó közbiztonság, 14-es és 8-as busz közel.

Kis boltok vannak közel, de az Interspar sincs túl messze. Óvoda az utca végén, iskola is van még az Ipar út innenső felén (Balassi utcában), tehát forgalmas útig ki sem kell menni.

Én egy közeli családi házas utcában lakom.

2014. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig szinte csak rossz véleményeket hallottam,/főleg a Stadion utcáról/,de jó tudni, hogy azért mégsem olyan rossz környék.
2014. okt. 17. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A Stadion utcában tényleg sok a cigány. Mint ahogy pl. az Ipar úton is. De ezek a cigányok nem olyanok, mint az Újvárosiak. Lopásokról nem tudok (ha történne, biztos híre menne itt a családi házak között), sem arról, hogy este megtámadtak volna valakit. Pedig sok idős ember él erre, vannak lakatlan házak is. Szomszédunk és egy szemközti család pl. napközben a kertkaput nem is zárja. Pedig szinte minden háznál van (akár utcáról látható helyen) pl. alumínium létra, ami színesfém tolvajok számára csábító lehetne.


De én nem bánom, hogy indokolatanul rossz hírű ez a környék. Legalább nem verik föl az ingatlan árakat és nem pöffeszkedő újgazdagok, hanem szolidabb emberek költöznek ide.

2014. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyre jobb válaszok érkeznek, örülök neki, mert lassan aktuális lesz a költözésünk :)
2014. okt. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!