Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lenne itt olyan, aki Londonban...

Lenne itt olyan, aki Londonban él, és lehetőleg lehetne vele egy pár szót beszélni? 15/L

Figyelt kérdés
A jövőben szeretnék ott élni, mivel nagyon szeretem Londont és Angliát,és -ebből adódóan gondolom érthető- hogy szeretnék egy pár dolgot tudni erről, nem feltétlen megélhetést, hanem hogy milyen a légkör, milyenek az emberek, stb.

2014. nov. 7. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én éltem ott egy évig. Mit szeretnél tudni konkrétan?
2014. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 éve élek kint, ha gondolod írhatsz

22N

2014. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommentelőket! (ennek...van értelme? :D) Szóval.. például hogy tényleg olyan nehéz megélni egyetem mellett, meg.. hogy milyenek kint az emberek, milyen a mentalitásuk, mit szeretnek. Egy másik, kevésbé lényeges dolog pedig az, hogy mit érdemes megnézni Londonban. Jövő nyáron remélhetőleg lesz elég zsebpénzem, és a szüleim segítségével kimehetek pár napra a nővéremmel. Nagyon szeretem Sherlock Holmest, és a Doctor Who-t, ha ez segít :)
2014. nov. 8. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett lehet dolgozni, diákhitelt felvenni vagy az itthoniakra támaszkodni, de jó drága a az élet. Ha jó egyetemre felvesznek, akkor érdemes felvenni a diákhitelt, mert kedvezők a feltételek, és pl egy UCL-es pályakezdő, nagyon jól keres, simán vissza tudja fizetni. Az emberek sokfélék, kevés angollal találkoztam, suliban sok az ázsiai, indiai, meg persze magyar is. Úgyhogy nagyon változó, mindenki másmilyen. van pár nagyon zsúfolt utca, de igazából csak az oxford street, a tottenham court roadon, meg a regent streeten lehet azért közlekedni. hivatalnokot sokkal többet mosolyognak, mint itthon, udvariasabbak és segítőkészek. ügyintézés például egy bankban nagyon gyors és gördülékeny, az egyetemen pont az ellenkezője volt.
2014. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!