Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Srácok! Ti mit reagálnátok...

Srácok! Ti mit reagálnátok arra, ha a lány szomszédotok beállítana hozzátok egy üveg borral?

Figyelt kérdés

Van egy jóképű férfi, aki már jó ideje a közvetlen szomszédom. Pár hónapja szakított a barátnőjével, azóta nem említett, hogy bárkivel is alakulna valami (viszonylag jóban vagyunk, sokat szoktunk beszélgetni). Arra gondoltam, valamelyik nap este meglátogatnám egy üveg jó bor kíséretében, mert mostanában sokat dolgozik, de úgy tudom, szerda este hamarabb jön haza, mint szokott. Akkorra időzíteném a látogatást.:)

Persze nem kell mindjárt az ágyra gondolni, akár csak dumálni egy kicsit, kis italozás mellett.

Csak úgymond zavarban vagyok, mert eléggé bejön a pasi, és nem tudom, ez a borozás nem lenne-e túl nyomulós, vagy lehet rögtön levágná hogy tetszik..

Fiúk, ti mit szólnátok ehhez?

25l



2014. nov. 29. 21:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%

Szerintem inkább hívd át magadhoz megszerelni valamit, aztán ezért cserébe ajánld fel a közös borozást.

Én mondjuk meglepődnék, ha hozzám csak úgy beállítana valaki, én nem szeretem a hívatlan vendégeket, meg ha kupi van... Na igen, meg nyomulós is kicsit, bár az talán nem nagy baj, végül is lehet nyomulni.

2014. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha átjönne gyorsan levágná hogy semmi nincs elromolva.:)
2014. nov. 29. 22:21
 3/17 anonim válasza:
95%

Akkor pl beállítani a tv-t, vagy a netet, vehetsz egy egeret, aztán elengedheted a lakásodban, és átrohansz hozzá pánikolva :)

Teljesen mindegy, a lényeg, hogy legyen valami ürügy, amivel áthívhatod, ő segít, Te pedig viszonzásul csak úgy feldobod a közös borozás/csokievés/filmnézés ötletét.

2014. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami műszaki cuccot és kérd meg, hogy segítsen beüzemelni.
2014. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

az mindegy hogy mások mit szólnának.


ne hallgass a többiekre. ez a hazudozós pasikdolgakezdeméynezni hülyeség értelmetlen. nincs abban semmi rossz ha beszélgetni akarsz valakivel borozás közben. ha meg megtudja hogy tetszik neked akkor mi van? max elutasít, időt spórolsz. úgyis 90% hogy nem történi kmeg mert ő a férfi. ha meg megsértődik vagy lehord, akkor tudod hogy megint fölösleges időt spóroltál meg.


tudom hogy nőként ezt nehéz megérteni , de a (valódi) férfiak általában nem szeretik túlbonyolítani a dolgokat.

ha állandóan azt nézed hogy felelj meg másoknak, az egész életed egy kényszeres hazudozás lesz.

2014. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Túl nyomulós lenne.

A férfiak nincsenek hozzászokva az ilyen direkt dolgokhoz, és megijednek tőle. Rögtön arra gondolnak, hogy a legjobb tangádat vetted fel, mert ágyba akarod dönteni őket, inkább előbb, mint később.

Lehet, hogy pont ez az illető megörülne neked, de nagyobb a valószínűsége, hogy hazaküldene, vagy ha mégsem, akkor csak mint alkalmi szexpartnerre gondolna rád, nem mint hosszú távú komoly kapcsolatra.

Valami tessék-lássék módon beszélgetős kapcsolatba kell kerülnötök (pl. amit itt írtak) , és ha ez megvan, onnantól már rástartolhatsz.

2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon eredeti ötlet, csak az vele a baj, hogy a pasi le fogja csekkolni - vagyis azt fogja hinni - hogy le szeretnél vele feküdni, minél előbb. És ez nem jó, mert akkor egyes következtetéseket vonna le rólad.


Az előttem hozzászólók jó ötletet adtak! ;)

2014. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben én lennék az "áldozat" örülnék neki, hogy jönnél, viszont azonnal levágnám hogy bejövök..
2014. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a "pasik" többségének úgyis csak a szexen jár az agya, nem kötelező a hazudozás meg körbetáncolás.

minden értelmes ember tudja hogy a férfi és a nő is akar szexet, aki ezen rugózik az lelkileg éretlen ember, megint időt spórolunk.


a probléma max azon részében van hogy nem állítunk be idegenek lakására alkohollal, ha nem akarjuk darabokban végezni egy szemeteszsákban...

2014. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Történt valami azóta? Mi lett a borral? :)
2014. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!