Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan szomszéddal, aki pizzásdobozokkal teleszórja a lépcsőfordulót, ami velünk és vele is szemben van, nagy zsákokat, kisállatketrecet pakol oda?

Figyelt kérdés
Már szóltunk neki, vagyis megkérdeztük első körben udvariasan, hogy mivel mi nemrég költöztünk be, az előttünk lakó hagyta-e itt, akkor mondta, hogy az övé, úgy volt, hogy csövet kell cserélni a fürdőben, és azért pakolt ki (???!!) Akkor elvitte a ketrecet egy hét múlva...de pótolta sok más dologgal...nagyon kellemetlen, mert ha hozzánk is jönnek vendégek, akkor mindig azon akad meg először a szemük, és mindig magyarázkodnunk kell.

2014. dec. 2. 03:39
 1/6 Gabbbby válasza:
100%
Meg kell elôször mondani neki szóban, hogy a lépcsôház nem szemetes, a közös terület pedig nem az ô tárolója,ezeket a területeket mindenki megelégedésére, szabályszerûen kell használni. Aztán ha nem használ, a közös képviselôvel iratni neki hivatalos felszólítást, utána már jegyzô, stb. Szerintem erélyesen kell megmondani neki, meg azt is hogy lesznek további lépések, amivel el Ön el fogja érni a célját. Nálunk is volt ilyen, észrevette magát az illető. Ő napokig az ajtaja elôtt hagyta a szemetet,bűzlött tőle a folyosó, írt neki a k.képviselô, arra hivatkozva, hogy a közös területekre ne pakoljon szemetet.
2014. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végső esetben a katasztrófavédőknek/tűzoltóknak is lehet szólni, hogy túlzott mértékben leszűkíti a folyosót, ami baj esetén mentési- és menekülési útvonal. 50 000 Ft-tól kezdődik a büntetés érte.
2014. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gyújtsd fel! (Mármint a szomszédot)
2014. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat. :) Nagyon felbosszantottam magam ma, mert bepakoltam a szemét egy részét az ajtajuk elé, de nem vették a lapot. Visszatették a sarokba...-_-

Azt hiszem második körben most jön a közös képviselő és a takarító cég a lépcsőházban.

2014. dec. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyébként amikor megláttam, h visszapakolta a cuccokat, tényleg felgyújtottam volna (mármint a szomszédot) :)
2014. dec. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pakold be az ajtajába az öszes cuccát
2015. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!