Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a f***** zúg éjjel egykor...

Mi a f***** zúg éjjel egykor a XVI. kerületben?

Figyelt kérdés
Egyszer hallottam már, nem emlékszem mikor. Folyamatos, búgó, mély, gépi hang, amitől éppen nem lehet aludni. Kb. Sashalom felől hallható. SEMMILYEN, ismert hanghoz nem hasonlít, mintha fúrnának vagy földmunkát végeznének, aminek ugye nem kéne zajlania az éjszaka közepén. Ott lakók, arra járók, tudja valaki mi ez?

2014. dec. 16. 01:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A HÉV-nek sem ilyen a hangja.
2014. dec. 16. 01:06
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem repülőgép, fél órán át azonos a hangerő. Írjatok valami újat!
2014. dec. 16. 01:09
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Illuminátus tevékenyésg tuti :D

Nem tudom én most nem hallom, itt lakom a rákospatak másik oldalán. Sashalomtól 5 perce. De épp most ment el egy vonat a körvasúton ha arra gondolsz.

2014. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
az isten megbassza oket
2014. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ilyen sci-fi dolgok jutottak eszembe.

A Mennyei prófécia második részében is volt, de több helyen olvastam erről.

2014. dec. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként ha ennyire hangos, ha szólsz a rendőrségnek, megkeresik a hangforrást. Lehet trafó, fűtőberendezés, légkondi a közértben, stb.
2014. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Szellő István most kapta a hírt... 16. kerületi kapitányság állománya tűzharcba keveredett a reptoid illuminatival a veres péter úton.

Bréking nyúz.

2014. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
59%
Szerintem elromlott valami. Ha annyira zavar, hogy holnapig nem tudsz várni, mert nem lehet elaludni tőle, akkor szólj a rendőröknek. :)
2014. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Majd biztos a rendőrök ilyenekkel foglalkoznak, mikor megvédeni sincs kedvük. :)
2014. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy mellettetek lévő kis városban lakom, én s egy ugyanilyen hangtól nem tudtam aludni pár napja, és kiderült hogy az éjszaka közepén fúrtak valamit a vasút mellett! El nem tudtam képzelni mi ad ki ilyen hangot..
2014. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!