Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zalaegerszegiek, tudnátok...

Zalaegerszegiek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A Dísz térre néző lakások milyenek? Mikor rendezvény illetve koncertek vannak, mennyire hangos olyankor? Kisbaba miatt kérdezem. És felnőttnek mennyire zavaró? Zalaegerszeg milyen hely? A város/belváros jó és biztonságos helynek számít? Köszönöm!
2015. jan. 19. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Egy barátnőm lakik az európa téren,ha rendezvény van,hiába van csukva az ablak,hall mindent. De azt mondja h ő már megszokta
2015. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. A Dísz térre néző lakások még annyira nem is veszélyesek rendezvény alkalmával, a nagy színpad nem ott szokott lenni, ott csak kisebb színpad + sátrak. Tűrhető a zajszint, meg 10 kor úgy is vége...Kisbaba biztos nem fog aludni 10 előtt. Felnőtt meg élvezi.

De évente azt a 2 hetet meg tessék eltűrni kérem, nem Álmosvölgy nyugdíjas lakosai vagyunk.....

2.


Zalaegerszeg szép, emberléptékű város. Saját tapasztalatok alapján 25 perc alatt még a legtávolabbi pontja is elérhető gyalog.[ Tény, hogy gyors sétáló vagyok :) ] Van Aqua Park, Gébárti tó, Balcsi 40 perc kocsival, vannak szórakozóhelyek...igazából nagyon szeretem! :)


3.

Biztonságos hely, teljes mértékben. Az "indiánok" este visszavonulnak kültelki putrijukba, nappal pedig csak 1-2 hely van ahol tanyáznak, de ott is veszélytelenek. A város 95%-ban biztonságos,tiszta, jól kivilágított, cigánymentes övezet :) Remélem segítettem ! Ha kérdésed van írj bátran.

2015. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!