Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kazincbarcika-Rózsadomb...

Kazincbarcika-Rózsadomb mennyire biztonságos hely?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Hát mire gondolsz?


Tudtommal egész Barcika elég biztonságos, annak ellenére hogy tele van cigánnyal. Nekem laknak rokonaim a Rózsadombon, de nem volt még semmi gond.

2015. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Barcika elég biztonságos?

Jól el vagy tévedve.

2015. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Talán az egyik legbiztonságosabb. De amugy szerintem sem vészes mint azt mindenki hiszi barcikáról barcikán éjszaka egyedül nyugodtan bárhonnan hazajövök. Jó igaz a május 1 utat elkerülöm ha lehetséges. De közel sem rosszabb mint más város...
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki szerint barcika nem biztonságos sétálgasson pesten. Engem már kétszer raboltak ki a cigók, húgomat egy késsel sikerült megtalálniuk, és a legtöbb ismerősömet összeverték már egyszer kétszer és kirabolták. Igazából munkába menet minden nap történik valami atrocitás. De csütörtökön pl a westendben sikerült megkéselni valakit. És én minden nap ott eszek.. De volt itt pár napja lövöldözés is, előtte agyonvertek valakit, így tengődünk mi kicsiny fővárosunkban.


Én igazából úgy élek pesten, hogy minden reggel amikor kiteszem a lábam az ajtón felkészültem rá, hogy agyonvernek, leszúrnak. Barcikán lehet hogy néha betalálnak, de azért azok sokkal nyájasabbak.

2015. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!