Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol keressünk kiadó lakást...

Hol keressünk kiadó lakást Budapesten?

Figyelt kérdés

3-an szeretnénk normális áron kiadó albérletet. (párom, párom kollégája és én)


Hol érdemes nézelődni?

Facebookon 1-2 csoportban figyelgettem, de sokan annyira el vannak szállva az árakkal. 1,5 szobás lakásért alsó hangon 100 000-250 000 Ft + közös költség + rezsi + kaució.


Maximum májusi költözéssel szeretnénk 1,5 szobás lakást reális áron.

Nem dohányzunk, nincs állatunk, kulturáltak vagyunk és időben fizetünk.

NEM fontos a belvárosban. Én jobban örülnék Zugló környékén :)


Légyszives adjatok tippeket!!


( Még az nehezíti a helyzetet, hogy én még nem vagyok Budapesten, hogy tudjak nézelődni... De 2-3 héten belül már fent leszek )



2015. febr. 18. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Google -> budapesti kiadó lakások
2015. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a facebook oldaltól jobb helyet nem fogsz találni. Rengeteg hirdetés van fenn.


Én egy szobát bérlek 35+rezsiért, így ebben a hónapban pl 60.

Egy kisszoba nappali lakást olyan 80-90 plusz rezsi között már lehet találni.


Természetesen van olcsóbb is, pl. ha bevállaljátok hogy egy drogelosztó házban laktok, vagy egy bordélyban, ilyenek. Ott valamivel alacsonyabbak az árak.

2015. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek most kiadó a lakása. Belvárosban, Blaha mellett van közvetlenül, 4 szobás, de szobánként kiadó normális áron (ha jól emlékszem 35-15 között szobamérettől függően). Többször jártam ott, szép állapotú, a négy szoba teljesen külön bejáratú, és két fürdőszoba van.

Ha nem gond, hogy hármótokon kívül laknak még ott mások is, akkor írj és privátban adok elérhetőséget.

2015. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Én jobban örülnék Zugló környékén :)"


Zugló elég drága, mivel közel a város ugyanakkor már viszonylag zöld övezet. Ha kicsit külsőbb kerületeket is nézel ott találsz kb 1000ft per négyzetméter áron havonta.

2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és alberlet.hu oldalon érdemes keresni. De csak a friss hirdetést érdemes figyelni mert más is ott keres és gyorsan viszik ami jó. Ami egy napig nem kell senkinek azzal úgyis van valami gáz vagy túl drága.
2015. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!