Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vácon melyek a rosszabb...

Vácon melyek a rosszabb környékek?

Figyelt kérdés
Melyik városrészekbe nem mentek szívesen egyedül/sötétben? Még új vagyok a városban, és nem keresem a bajt, ezért szeretém alapból elkerülni azokat a részeket, ahol nem jó a közbiztonság - állítólag Vácon van több ilyen környék is; de sose mondták, hogy melyik. Köszi előre is.

2015. febr. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Vácra bejárnak a csörögi vadak. Az egész város egy lepra.


[link]

2015. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a Szivárvány utcában, a kórháznál a Kiskörúton, meg a kórház mögött valami kis utcán aminek nem tudom a nevét vannak putrisabb részek, lelakott házak.


Viszont az itt lakók ugye mászkálnak, pl. ez a főtér mellett történt:


[link]


Alapvetően azért nem lehet baltás gyilkosokat látni minden nap, de még a nyugisnak mondott deákvári részeken is szoktak vonulgatni fura alakok.

2015. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem... és mondjuk Pesthez képest? Innen költöztem ki Vácra, de nem tudtam, hogy ilyen rossz a helyzet...
2015. febr. 23. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
diszkó, kocsma, vasútállomás kerülendő sötétben egyedül nőknek. de egyébként azért nem olyan vészes a helyzet. túlságosan is nyugis inkább. a fentieken kívül rádi úton zollner felé, deákváron a naszály felé vannak cigányosabb részek, ezek meg annyira kieső helyen vannak, hogy úgyse mész arra. meg a csörögi vonatra ne szállj föl nappal se
2015. aug. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!