Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akiket kirúgtak otthonról,...

Akiket kirúgtak otthonról, hogy történt és mit csináltak ez után?

Figyelt kérdés
Miért "tették ki a szűrödet"? Szerinted igazuk volt? Össze voltál már csomagolva, számítottál rá vagy csak úgy hirtelen jött? Mit vittél magaddal? Később vissza mentél? Milyen okból? Barátokhoz, rokonokhoz vagy szállóba mentél? Elutaztál messzire, csavarogtál, volt nálad pénz?

2015. máj. 22. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

engem nem rúgtak ki,csak nem jöttem ki a műfaterral,mert így utólag visszagondolva a lehető legrosszabb,legelviselhetetlenebb,legirritálóbb kamasz voltam ami csak létezik.

úgyhogy egy balhé után elköltöztem,mert volt még egy üres lakásunk,mindezt 17 évesen.

utólag már bánom,mert a teljes egyedüllét-még ha finanszírozva is van-évekig nem tesz jót egy ennyi idős emberpalántának.

2015. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!