Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már, hogy megőrültetek a...

Volt már, hogy megőrültetek a szomszédtól? Inkább elmenekültetek?

Figyelt kérdés
Mi volt a kiváltó ok általában? Ha pl bármilyen társasházról van szó az a baj,hogy különböző emberek néha nem tudnak meglenni egymással.
2015. júl. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer közel kerültem hozzá. Mondjuk könnyebben menekülnék, mert bérlő vagyok. Panelban lakom és itt ugye gyakoriak a lakásfelújítások, egy-másfél hónaposak szoktak lenni. Na amikor a fölöttem lévő elkezdte, az ment fél éven át. Valami istentelen hangos fúróval, se filmet nézni nem lehet mellette, se beszélgetni, eleinte minden nap ment, aztán szórványosan pár naponta, úgy, hogy sose lehessen tudni, mikor kezdi, és az már kimerítő, amikor az ember már hetekig nem tudja se a barátait áthívni, mert bármikor ellehetetlenítheti a beszélgetést, se tanulni vagy egy filmet megnézni nem lehetett úgy leülni, hogy ne az legyen az első gondolatom, hogy "jaj csak ne most fúrjon". Fúrás mellett meg kalapálás (fűtőtesten is), bútortologatás, stb. Emellett néha hajnali vagy esti műszakban dolgoztam, itthon meg a fúrás ment egész nap.


Egyébként normális ember, mert párszor, amikor megkértem, hogy most kicsit ne csinálja, mert tényleg nagyon fontos volt valami, akkor abbahagyta, de minden nap nem járhattam a nyakára.


Végül aztán abbahagyta, de addigra már majdnem elköltöztem, csak azért nem tettem, mert közben elvesztettem a munkám és ebben az időben kezdtek mocskosul felmenni a pesti albérletárak.

2015. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a cigány és az afféle igénytelen semmirekellőket nem tudnám elviselni, mert velük értelmes emberi módon nem lehet megvitatni a problémákat. :D Az első hozzászóló szomszédja is megtette amit meg lehetett, abbahagyta ha szépen megkérték. Na ezeknél ez nem lehetséges. Én vidéken élek még semmi problémám nem volt a szomszédokkal.
2015. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Vidéken élek, itt nincs baj a szomszédokkal.

Panellakásban mindennapos háború van, ez történik ha betonkaptárakba zsúfolnak össze csomó eltérő érdekekkel rendelkező embert. Vannak azok a humanoid korcsok, akik hajlamosak elfeledkezni (vagy soha nem is vettek arról tudomást) hogy rajta kívül más is él abban a házban, nem foglalkozik vele, az én házamban azt teszek amit akarok és kész. Bömbölteti a hardtechót meg a tektonikot egész éjjel, sikítva pörög a fülén, végigdübörög ötszázszor a nappalin, és sugárba hány az alatta lakó virágládájába.

Aztán ugyanez másnap délben véreres szemekkel és agysejtjeinek megmaradt 10%-ával fröcsögve hőbörög ha füvet nyírnak vagy kocsit mosnak a ház előtt.


Vannak ilyen sudribunkó, szocializálatlan, társas együttlétre képtelen majomszájúak. Ezeket ki kéne paterolni a sivatagba vagy az Antarktiszra, ott rajcsúrozhatnak nyugodtan, senkit nem fog érdekelni.

2015. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bakker, hát ez a párkányi nő ez nem semmi... hogy nem verték még meg az ott lakók? :O
2015. júl. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lakott ott, hanem időzítőn ment nála a zene, vagy mi. Már abbahagyta, ugyanis rájöttek, ki ő.
2015. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!