Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kistelepülésen (faluban,...

Kistelepülésen (faluban, kisvárosban) élők, ti értesülni szoktatok minden különösebb esetről, ami a településeteken történik?

Figyelt kérdés

Ha történik mondjuk egy baleset, vagy valami akármilyen bűncselekmény, ilyesmi amiről azért az emberek mesélni szoktak egymásnak ha megtudják, vagy elterjed a hír.

Szoktatok tudni minden ilyen különösebb esetről, ami történik?

Mert én itt ahol élek, ha történik is valami semmiről se tudok, hiába érdekelne mi volt. Mert egyszerűen nincsenek emberi kapcsolataim, az itt élők utálnak, nem tudok senkitől semmit megkérdezni. Egyedül arról tudtam, ami itt az utcám közelében történt egyszer.


2015. aug. 17. 14:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Így általában hiába tud valamiről az egész település, én egyedüliként semmit se tudok az adott dologról.
2015. aug. 17. 14:10
 2/2 anonim ***** válasza:
igen ebben a faluban mindenki szeret tudni mindenről ami nem rá tartozik :D oké elég kicsi 800 lakosú település mindenki ismer mindenkit :)
2015. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!