Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezt ki lehet valahogyan deríteni?

Ezt ki lehet valahogyan deríteni?

Figyelt kérdés
Az van hogy tegnap este úgy volt kedvem hogy most ki szeretnék vizelni az emeletről és mikor már benne voltam (közben néztem ki) látom hogy jön ki alulról egy ember és levizeltem a fejét sikerült megúsznom de közben még az egész paradicsom kertet is végig vizeltem mivel alattam volt és az ember is éppen odakészült leszedni vagy mit tudom én hova készült. anyósomnál vagyunk látogatóban és őt nagyon szeretik abban a lakásban engem is már jól ismernek kedvelnek (szomszédok stb.) tehát róla nem sem rólam se a barátnőmről nem feltételeznék hogy ilyet tenne viszont kideríthetik valahogyan hogy én voltam? dns vagy valami vizelet mérővel vagy nem tudom. (ne egy belvárost képzeljetek el ahol esetleg látott volna valaki amúgy is hajnali 3-om volt tehát ez egy ilyen kis olasz mellékutca kis kerttel kis parkolóval)

2015. szept. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
xD
2015. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Aki hajnali háromkor megy ki paradicsomot leszedni, az meg is érdemli, hogy fejenhugyozzák! Szóval ne aggódj emiatt, igazságot szolgáltattál.
2015. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem biztos paradicsomot ment ki szedni csak nemtudom mit keres kint hajnal 3-kor a paradicsomosba
2015. szept. 6. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomot bmeg.
2015. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez volt, mese volt.
2015. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
De mondd csak: mégis honnan a rákból jött az ötlet, hogy kihugyozz az emeletről?:D
2015. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ilyet még sosem csináltam kiváncsi voltam
2015. szept. 6. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szar kamu. Legalább vicces lenne, de nem...
2015. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!