Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek mi a véleménye Miskolcról?

Kinek mi a véleménye Miskolcról?

Figyelt kérdés

Ezek a helyek érdekelnének.

Diósgyőr, Győri kapu, Újgyőri főtér, Vasgyár, Bulgárföld, Kilián, Pereces, Lyukó, Felső-Majláth, Majális-park környéke.

Avas, Csabai kapu, Petneházy bérházak, Meggyesalja, Mendikás, Ruzsinszőlő, Papszer, Középszer, Szentgyörgy út, Tapolcai elágazás, Egyetemváros.

Szentpéteri kapu, Szeles utca, Katowice utca, Búza tér-Repülőtér környéke, Megyei kórház környéke, Kassai utca.

Zsolcai kapu, Szondi-telep, Tiszai pályaudvar környéke, Gömöri pályaudvar környéke, Selyemrét, MÁV-telep.

Belváros, Corvin utca, Vörösmarty út, Népkert, Széchenyi út, Vologda.

Komlóstető, Miskolctapolca, Szirma, Martinkertváros, Görömböly, Felsőzsolca, Bábonyi-bérc, Bodótető.

Kicsit hosszúra sikeredett sajna, de ennyi.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 12. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
82%

Én szeretem, idevalósi vagyok, de annyi helyet felsoroltál, valahol életemben nem jártam, van, ahol több mint 10 évig laktam, egyik részen dolgozok, valahova szórakozni jártam, vagy ismerőshöz. Mégis mi érdekel ezekkel a helyekkel kapcsolatban (Felsőzsolca amúgy nem Miskolc, csak egy közeli kisváros!)

Itt szeretnél lakni? Lakást venni?

2015. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
94%

Miskolctapolca, Felső-Majláth,Szirma, Görömböly eléggé kiesik pl. a belvárostól, van, amelyik önálló település volt/jelenleg is annak tartják, de csendes, békés, vagy egyenesen gyönyörű (Tapolca pl.)

Avas, Belváros, Diósgyőr, Kilián elég tág fogalom ahhoz képest, hogy felsoroltál még utcákat is, mert pl. a Corvin vagy a Széchenyi út a belvároshoz tartozik, A Szentpéteri kapiu a Megyei kórház környéke, de végülis utóbbi körül van a Kassai is...

Nem világos, hogy mi érdekel?

2015. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsit lehettem volna pontosabb is az igaz, ebbe igazad van! Leginkább az érdekelt, hogy ki mit gondol ezekről a helyekről, amiket felsoroltam, mert a későbbiekben igen ingatlanvásárlás terén, pl. nem lenne szerencsés egy olyan környéket kifogni, ami különösen züllött.
2015. nov. 12. 13:17
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy az eddigi válaszokat, ment a zöld! Na nem, mintha nem lenne nekem véleményem ezekről a városrészekről, csak gondoltam, hogy jó ha képbe vagyok ezzel kapcsolatban. Várom a további válaszokat is!
2015. nov. 12. 13:20
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem a Miskolci lányokat, csak aza baj hogy ők nem szeretnek :D
2015. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Szép hely :)


kár, hogy sok a.... na mindegy

2015. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát kinek mi...
2015. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ebből kifejezetten jók: Miskolctapolca, Szirma, Martinkertváros, Görömböly (csak ezek eléggé kijjebb vannak a belvárostól), illetve ami elit negyed még, az az avas-keleti Tampere városrész, az tele van újgazdaggal és a válság miatt durván lementek most az árak.


Kulturáltak még: Belváros, Corvin utca, Vörösmarty út, Népkert, Széchenyi út, Csabai kapu, Majális-park környéke, Papszer, Középszer, Tapolcai elágazás, Egyetemváros, Szentpéteri kapu, Szeles utca, Katowice utca, Búza tér-Repülőtér környéke, Megyei kórház környéke


Proli, de elmegy: Diósgyőr egyes részei, Győri kapu, Újgyőri főtér, Bulgárföld, Kilián, Felső-Majláth, Avas egyes részei, Petneházy bérházak, Selyemrét, Vologda


Nem ismerem: Vasgyár, Meggyesalja, Mendikás, Ruzsinszőlő, Kassai utca, Zsolcai kapu, Gömöri pályaudvar környéke, MÁV-telep, Komlóstető, Bábonyi-bérc, Bodótető, Felsőzsolca (ez mondjuk nem is Miskolc, készülj fel rá, hogy a buszbérlet drágább)


Eszedbe ne jusson: Pereces, Lyukó, Szentgyörgy út egyes házai (tényleg házanként változik), Szondi-telep, Tiszai pályaudvar környéke.

2015. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Perecesnek is csak a vége van tele ..., nagy része teljesen élhető. Én Kiliánban lakom, de sosem ért még atrocitás, Perecesen pedig rokonaim élnek, elég sokszor vagyok ott, sokszor busszal megyek, rengetegszer utaztam éjszaka a 6-os busszal, soha senki nem szólt be vagy akart megverni, kirabolni. Lyukó viszont tényleg gáz... oda még nappal se.
2015. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Lyukón lakik egy volt osztálytársam. Ha az a gyerek nem drogos, akkor senki. :D

Egyébként én szeretem a várost. De hallod ezek a felsorolások, konkrétan az egész várost felsoroltad. :D

Tapolca a legszebb hely, de sajnos nagyon kiesik és drága is. A belvárosban is drágák a lakások, de legalább minden közel van. Én Diósgyőr környékén lakok, nem olyan gáz, és rengeteg a szórakozási lehetőség. :3

2015. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!