Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy bizonyítsam be hogy nem...

Hogy bizonyítsam be hogy nem tetszik és nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Szomszédomékkal nagyon jóban vagyok. Egy fiatal pár és van két gyerekük. Nagyon szeretem őket, főleg az 1 éves kisfiút. Ám sokan azt hiszik hogy a jóképű férj miatt járok oda mert ő tetszik. Van köztünk 14 év és én csak barátként tekintek rá. Nem vagyok belé szerelmes, de sokan azt hiszik

Mit tegyek?



2015. dec. 9. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le őket magasról, minél jobban erőlködsz, annál kevésbé fognak neked hinni.
2015. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Ne törődj a pletykákkal, azzal csak még több gyanakvásra adnál okot.
2015. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És a jóképű férj mit gondol?
2015. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb bizonyíték az, ha látványosan tudomást sem veszel a pletykákról. Ha látják, hogy zavarnak, akkor egyrészt később állnak le a pletykálkodók, másrészt alapot tulajdonítanak a feltevésüknek.
2015. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ne érdekeljen
2015. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magasról le kell tojni.

Laktál falun? Próbáld ki, garantáltan rájössz, hogy semmi értelme az ilyen pletykafészkeken idegeskedni ;)

(Én még direkt rá is szoktam tenni egy lapáttal a pletykákra.)

2015. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj át olyankor amikor a férfi egyedül van otthon, ennyi:) Ha sosem vagytok kettesben kicsit nehéz lenne kapcsolatot fenntartani:P
2015. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bebizonyítanod semmit. Ha beszélnek, hát beszélnek, ez miért lenne a te bajod? Értem, hogy zavar, de sok mindent nem tudsz tenni. Adott esetben közölheted, hogy ez ostoba pletyka, de bebizonyítani mindenkinek, az elég feleslegesnek és hiábavalónak tűnik számomra.
2015. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A "jóképű férj" párja mit gondol? Amúgy igazuk van ne törődj a pletykával :)
2015. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A jóképű férj is csak barátként tekint rám és semmi több. A párja is tisztában van vele hogy nincs köztünk semmi. Tehát ők nem gondolnak semmit. De köszönöm a tanácsokat
2015. dec. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!