Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem fogok teljesen megőrülni?...

Nem fogok teljesen megőrülni? Sajnos panelban lakok már egy éve, családi kertes házban nevelkedtem fel átköltöztem egy másik városba, kertesben laktam nőmmel, de egy év után kellett a tulaj lányának a ház, nekünk meg kocc.

Figyelt kérdés
Hirtelen egy egyszobás panelt találtunk itt vagyunk egy éve de egyre jobban megvisel úgy érzem.Sajnos közben kevés lett a kiadó ház,ami van az nagyon drága,ami meg olcsó az nagyon körülményes.Nem fogok bekattani hosszabb idő után?Úgy érzem magam mint ha börtönben lennék,ha tehetem nem vagyok otthon,de ez sem megoldás.
2016. jan. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is világ életemben kertes családi házban nevelkedtem.

Azonban a nyarakat a nagymamánál a betontömbök között töltöttem.

Egyszerűen maga a levegő letaglózott. Nem olyan mint otthon. Este is minden hangos. Mintha börtön lenne.

Nem tudtam azt csinálni amit akartam(jaj.. mi lesz ha lejön a szomszéd, ne hangoskodj, stb.) :D

Mindig utáltam.

Most így idősebben, már simán hozzá tudnék szokni, csak nem kell mindig rajta parázni.

2016. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen!Nem parázok rajta,csak rossz a közérzetem,és ideges vagyok általában.
2016. jan. 10. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is. Felőröl teljesen a lakótelep.

Gyakorlatilag állandóan feszült vagyok, vagy letargikus. Ha otthon vagyok szabadságon, vagy hétvégén teljesen motiválatlan vagyok, főleg ilyenkor, mikor ki sem nagyon kíván mozdulni az ember.

Nem értem azokat az időseket, akik 40+ éve itt laknak hogy nem gárgyultak még meg. Engem nagyon megviselt. Szerencsére már csak néhány hónap és költözhetünk a házunkba.

2016. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalább valami jót is hallok.Biztos jó lesz a ház nincs is annál jobb.
2016. jan. 11. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!