Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni, egy szófogada...

Mit tudok tenni, egy szófogadatlan kölyök ellen?

Figyelt kérdés
Van a szomszédban és fiúcska,aki azzal szórakozik,hogy a kutyáimat folyton zavarja. Kutyasíp van nála,és van hogy órákig azzal van elfoglalva,hogy a kutyákat zavarja vele.Megkérdeztem tőle,hogy ebbe mi örömöt lel,és hogy ezt szórakozásból csinálja. Erre ő tisztességtelenül válaszolt. A szüleit ritkán látni,mert sokat dolgoznak. A gyerek akiről meg írok,szeret az iskolából lógni,és hiányozni,szóval van ideje a kutyákat zargatni a hülye sípjával. Volt hogy egyszer szabin voltam otthon,és pont a gyerek kedvencét főztem,és sajnos ez inkább rontott a helyzeten,mert most már szinte követeli,hogy főzzem neki a kedvencét,vagy különben jön a síp koncert. A szüleinek egyszer már szóltam,de ők ezt tagadták,hogy a fiúk ilyennel szórakozna. Valamilyen szinten,ha egy állatot szándékosan zavarnak,az már felér egy állat kínzással is.

#fütyülés #a kutyának a szomszéd gyerek?
2016. febr. 3. 04:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Főzd neki a kevdencét és közöld vele, ha mégegyszer meghallod a sípot, soha többé nem főzöl neki semmit, a kutyákat pedig beadod a sintértelepre, és soha többé nem látja őket!

Ezt mond neki tök meggyőzően!


Mellesleg egyszer bearanyoskodva elkérhetnéd tőle azta sípot, hogy had fújjál már párat rajta mert annyira vicces ahoyg a kutyák kikészülnek tőle.


Aztán húzd le a wcbe!

2016. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
vegyél a kutyáidnak füldugót.
2016. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálj be a rendőrségre és mondd el nekik.

Mond meg nekik azt is, hogy fejberúgod a gyereket, ha nem állítják le, akkor majd leállítod te.

Ezt vagány lenne hallani, főleg ha nő vagy. :D

2016. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Ha elmúlt 14 akkor mehet börtönbe is! Ha a szülei előtt akarod bizonyítani, akkor vedd fel hangfelvételre, vagy kérdezd meg a többi szomszédot, hogy őket is zavarja-e és ha igen akkor többen egyszerre menjetek a szülők elé!
2016. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12.Vagy max 13-éves kisfiú. De van neki egy 28-éves másfél mázsás,két méteres haverja,akitől a sípot kapta. Mióta barátkozik azzal a proli csövessel,azóta teljesen megváltozott. Rajzfilmek helyett,szexfilmeket is néz,és graffitizni is eljár a nála jóval idősebb cimboráival. A szülei nem is állnak velem szóba újabban,mert azt állítják hogy egy boszorkány vagyok. A kerékpárom egyik kerekét is kiszúrta valaki,és azt sem vállalta magára senki sem. Az a nagy elhízott hajléktalan kinézetű figura akiről az előbb írtam,egyszer össze okádta a kapumat is. Nem tudom hogy minek barátkozik az a fiú ilyenekkel? De annyira védi azokat a csavargó alkoholista trógereket. Tegnap főztem neki a kedvencét,a milánóit. És örült neki. De azt mondta hogy legközelebb rákot is tegyek bele,és még egy üveg bort is kért mellé. Teljesen megváltozott az a gyerek.
2016. febr. 4. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen barátai vannak, akkor jobb lesz, ha megvéded magad! Hogy miért? Mert ha a gyerek nem nagyon bír téged, és talán egyszer kétszer kikotyogja a barátainak, akkor lehet hogy rád szállnak, betörnek stb. Főleg részegen! Ajánlom, ha valami nagyobb, durvább dolog történik, akkor hívd ki a rendőrséget, és ne csak fenyegetőzz vele, mert arra rájönnek és piszkosul dühösek lesznek.

UI: Ha kell még valami segítség nyugodtan írj privátba! Sok sikert!

2016. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz a kérdés, akkor nem hiszem hogy jó szóval, barátsággal nem lehetne bármit elérni egy elhanyagolt gyereknél. Hallgasd meg a problémáit, kérdezd meg miért nem jár suliba, és ne elégedj meg valami semmitmondó valasszal. Beszélgess vele többet. Milyen az élete, mi a baja, miért kell neki a síp, miért nem szereti a kutyákat.
2016. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 éves gyerek miért barátkozik egy 28 éves dagadt csövessel?
2016. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés.

Miért főzöl a szomszéd gyereknek?

2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!