Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mennyiből tudnátok megélni?

Ti mennyiből tudnátok megélni?

Figyelt kérdés

Még csak 18 vagyok, de már azon gondolkodok, hogy mennyi pénzből tudok élni majd.

Szerencsémre lakásra nem kell spórolnom majd, mert azt a szüleim vettek már.

Nem vagyok egy nagyon igényes, mindenből a legjobb, legdrágább típus, sőt nagyon sóher/spórolós vagyok.

Tehát nagyvárosban, 52nm lakásban, egyedül ti mennyiből tudnátok átlagos, nem nélkülöző életet élni?

Maradjunk a realitás talaján, ha mégis sok pénzt mondtok akkor légyszíves indokoljátok, hogy mire mennyit költötök/költenétek.

Köszi



2016. máj. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van hol laknod, legyen mondjuk havi 200.000 Ft. Abból tudnád fizetni a rezsit, ruházkodni, enni-inni, stb. Persze ha több az jobb lenne.


Aztán ott van még az a tényező hogy szüleid támogatnának ebben abban...


Én min. 200.000-et mondanék.

2016. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs lakbér, akkor 150ből még marad is. Én még otthon lakom, ha a rezsimet és a kajámat számolom, az megvan 40eből, marad 60 minden másra.
2016. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 200+ nettót kapok, nagy részét lakásra és egyéb kiadásra rakom félre...

Még otthon lakom, haza havi 20-at adok + szoktam bevásárolni...otthon elég ritkán eszek...


Haza + kaja + nasi + utazás + egyéb havi 80-100 között van, de ha akarnék tudnék kb feleennyiből is meglenni.

Ehhez még jönne a rezsi (a haza 20 rezsibe menne!).


23F

2016. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minimum nettó 100.000 Ft
2016. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!