Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A jobb életszínvonal reményébe...

A jobb életszínvonal reményében kimennétek letelepedni külföldre ha beszélitek is valamennyire a nyelvet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Mi a kérdés?

2016. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Inessential ***** válasza:
100%
Igen.
2016. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimennék,hanem ki fogok. Ez nem kérdés.
2016. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
minimum társalgás szintű nyelvtudással simán.
2016. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kint 3 évet Olaszországban, nemrég jöttem haza, de megyek is valahova mert itt nem akarok megszakadni 500 Ft-os órabérét 4 órára bejelentve.
2016. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt kéne csinálni! Kint sincs kolbászból a kerítés.

De gyáva vagyok kimenni. Itthon sem tudok rendesen mit kezdeni magammal, külföldön még ennyire sem ismerem a bürokráciát és a lehetőségeimet - ezért félek kimenni.


Itthon 20 év mérnöki, vagy 60 év szakmunkásból vehetek egy házat magamnak, ahova majd 50 / 80 évesen szülhetek gyereket. Külföldön aki ügyes, 5-10 év alatt megkeresi a ház árát és itthon tud gyereket vállalni.


Persze akinek van szülői támogatása (ház/lakás/gyerekre vigyázás), annak könnyebb. Nekem ilyenem nincs.

2016. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ez a cél jövőre, diploma után.
2016. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Roland G. ***** válasza:
100%

Én igen!

Aki teheti az menjen.Ami itt folyik ,az nevetséges.Kint is meg kell dolgozni természetesen a fizetésért,de legalább nem a túlélésért dolgoznak...

2016. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondold át, mennyivel lenne jobb az életszínvonalad, mint itthon? Ha csak "valamennyire" beszéled a nyelvet, túl előkelő munkákra ne számíts.

Ha a kinti minimálbért keresed, csak úgy fogsz kijönni, ha többen laktok egy lakásban. Mennyire van ehhez kedved? Mit hagysz itthon? Párkapcsolat, család, barátok? Mennyire kötődsz hozzájuk?

Ezeket gondold végig és ez alapján hozd meg a döntésed.

2016. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez az ország egy vicc! El vagy lehetetlenítve mindentéren, le vagy sza...rva, a fizetések egy vicc, örülsz, ha nem közmunkában kell dolgoznod, ha nincsen támogató család mögötted akkor egy leprának tekintenek, tehetsz akármit! Mihelyt tudok, én is húzok el innen! Még ha 5-d magammal is kell együtt laknom...
2016. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!