Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiatal szingli srácok:Ti hol...

Fiatal szingli srácok:Ti hol oldjátok meg a lakhatást Budapesten?

Figyelt kérdés

Minden albérletes csoportban kizárólag lányokat keresnek.Ez valami agyrém.

Összetársultok haverokkal,vagy ismerőshöz költöztök?

Mert nem létezik hogy minden fiatal srác aki feljön Budapestre,koleszba költözzön.

Azt még eltudom képzelni hogy egy pár együtt kibérel lakást.De egy szingli mit csinál?

Azt kezdem gondolni hogy Y kromoszómával rendelkezőnek lehetetlen BP-n albérletet találnia 80 e alatt.


Én max 45-öt tudok rászánni havonta rezsistül mindenestül.

Félre kell tennem tanévre,mert akkor nem fogok tudni annyit dolgozni mint nyáron,ezért nem engedhetek meg többet.


Ötlet?Mindenképp BP-n belül szeretnék maradni,még inkább belvárosban.Nincs kedvem a 17. kerületből 1 óra alatt bevánszorogni a centrumba.



2016. júl. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam keresni, de volt, hogy a hirdető b*szott ki velem az utolsó utáni pillanatban, hogy mégsem, de belefutottam rendesen az ilyen "csak lányt keresünk" hirdetésekbe is.

Aztán végül találtam egyet, ahol nem számított a bérlők neme -11.kerületben-

De arra készülj fel, hogy a belvárosban 45-ért nem találsz sok mindent.

Vannak ilyen "diákhotelek" vagy minek nevezik, de ezekről csak annyit tudok, hogy már kb októberben lefoglalják az ilyen egy ágyas saját fürdős szobákat, meg olvastam, hogy nem is olyan jók. De nem akarok hülyeséget mondani. Szóval ha akarod, megnézed, hátha.

Próbálj az egyetemen keresni valakit/valakiket, vagy haverok, ismerősök.

2016. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a gáz hogy 18 vagyok.Jövőre leszek 12-es.


Nagy nehezen egy ismerős segített találni egy albérletet ahol most lakom.

Itt 39-et fizetek mindenestül,de baromira lepusztult a könyék,és a lakás is visszataszító.

Csak hogy emelni fogják az árakat és én nem akarok ezért többet fizetni.


Szívesen összeállnék bárkikkel,de a legtöbben finnyásak és egy kvázi vadidegennel nem laknak szívesen...inkább kifizetik a 40 ezerrel drágábbat....

2016. júl. 4. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját lakásom van :)
2016. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fiatal alatt mondjuk 18-24 köztieket értem.

Mennyi vagy?

2016. júl. 5. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
27 ,azt ne mond h Qrv@ öreg vok.
2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem arra célzott, hogy öreg lennél. Leginkább a kezdő egyetemistákra gondolt, akik épphogy felkerültek Bp-re.
2016. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!