Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudnátok szempontokat adni a...

Tudnátok szempontokat adni a pályázatomhoz?

Figyelt kérdés

Be neveztem 1 pályázatra ahol 3 témát adtak meg.1:Magyarország ma,2 a társadalmat érdeklő események,3 folyamatok.Hát én 2 témára gondoltam az egyik az a tinik viselkedése,bulizási szokásai,kik a menők stb(ezzel kapcsolatban már ki is írtam itt a kérdést.A másik téma amit választottam az a Magyarország ma.Én az ország kettős társadalmi életéről szeretnék többet meg tudni.A társadalom szegény ,csóró körülmények között élő emberek életéről il a gazdag felső 10.000életéről.A csóró körülményeknél gondolok az el különített el gettósodott város/falu részekre(főleg a romák lakta településekre,városba gondolok a józsefvárosi részre,a 8.kerületre,Győri cigány laposra,Ózdi cigány telep életkörülményeire stb.

A felső 10 ezernél is a körülményeikre h milyen az életük hogyan viszonyulnak a gazdagok a szegényebb réteghez.stb



2016. júl. 29. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Győr tele van cigánnyal, pl. ott van marcal I. az utcán dajdajoznak este, meg ordibálnak, ha arra mész cigivel vagy mobillal akkor elveszik tőled.
2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én Marcal városba még nem voltam én csak a Kossuth utcai(cigány lapos néven elhíresült)cigányokat ismerem de ott is minden naposak a balhék,a lepusztult sor házak elött injekciós tűk hevernek
2016. júl. 29. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kossuth utcát rehabilitálják, egyre kevésbé durva hely. Bár még mindig nem sétálnék ott végig.
2016. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az edzés ahova járok az ott van a Kosuth útca elején a Kosuth suliba.
2016. júl. 30. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kossuth suli környéke még elég messze van a gettótól
2016. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!