Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Királymajor?

Milyen hely Királymajor?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy akik ott laknak,milyen az éjszakai hazajutás,milyen a környék,meg az egész élet ott! :D

Nemsokára elköltözünk és érdekelnek a vélemények

köszi!



2016. aug. 2. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és amit kihagytam,hogy Kikötő utca környéke!
2016. aug. 2. 15:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt lakom. Attól függ honnan jössz és milyen későn.

Belvárosba legegyszerűbb bemenni 151-es busszal Hévig, Hévvel a Borárosra, onnan meg 4/6os villamos. Soknak hangzik, de igazából gyors útvonal.

Az a baj, hogy kb éjfélig működik, mert éjszaka se Hév, se busz. Viszont a 4/6-os villamos non stop jár, így max onnan tudsz jönni taxival.

Biztos van valahol éjszakai busz a környéken, még nem próbáltam.

Másik útvonal 151-es busz>Köki 3-as metró. Hiába kevesebb átszállás, de baromi hosszú. A HÉV-es megoldás a leggyorsabb.

2016. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ja hogy milyen az élet, hááát...nem tudom. Nekem Angyaldöld után elég furi volt, maradjunk annyiban.

Más a városkép, mások az emberek. Viszont itt a Duna közel, jókat lehet futni, sütögetni. Van több kinti kondigéppark a környéken. Legutóbb Kasza Tibi koncert volt a közelben 😁

Ha szórakozóhelyekre gondolsz, nem nagyon van itt semmi. Leginkább Borárostól a körút felé szoktam menni, ha megyek valahova.

Attól még lehet, hogy van itt Csepelen valami jó hely, csak nem tudok róla.

2016. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
nagyon király, haha...
2016. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Csepelnek az a kertvárosi része kifejezetten szép és barátságos. Mi kicsit arrébb lakunk, de sokszor sétálunk arra és nagyon kedveljük. Az éjszakai hazajutás bkv-val nem igazán megoldható, mert a buszok Csepel központjáig mennek, illetve Csillagtelepre, ha jól tudom.
2016. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!