Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy kezeljem, hogy mostanában...

Hogy kezeljem, hogy mostanában túl sokat hallott a szomszéd a magánéletemből?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt egy évben, amióta itt lakunk nagyon sok szerencsétlenség történt, ami miatt magam alatt voltam, sokat sírtam és a párommal is hangosan veszekedtünk. Természetesen mindig próbáltuk csendben elintézni ezeket,de soksor nem sikerült és emiatt most nagyon szégyenlem magam a szomszédaim előtt. Nem szeretnék én lenni a hangoskodó, veszekedős idegesítően hisztizős, idegbeteg szomszéd. Ilyen máshol is előfordul egyáltalán? Sosem laktam még panelban vagy társasházban, csak nagy kertes családi házban. Ott meg ilyenekre nem kellett így soha figyelni. Éppen emiatt nagyon nehezen szokom meg ezt az új helyzetet és a nehézségek sem könnyítették meg.
2016. aug. 19. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Másnak is volt ilyen szomszédja? Mit lehet tenni ilyenkor? Miért élnek ilyen végtelenül gerinctelen férgek ezen a bolygón?


Panelban élünk. Felettünk lakik egy pár, kb. 4 éve.

3 évig úgy ordibáltak, kiabáltak folyamatosan, hogy alig lehetett tőlük létezni, alattuk 2 emelettel leljebb is hallották. Én akkor még 18 éves voltam, szóval én nem léptem semmit, de a körülöttem lévő felnőttek se, hol ott nagyon elviselhetetlenek voltak. Anyukám próbálta meg velük párszor beszélni, aztán mondták hogy sajnálják, nem fog előfordulni többet.

Persze nem maradt abba. A karácsonyi hetet végig hallgattuk hajnalba ahogy órákig ordibálnak, csapkodnak,d e elviselhetetlen módon. Akkor írtam egy levelet ahol nem fogtam vissza magamat. Aztán a bérlőjük megtalálta a levelet, és jól lecseszte őket. Akkor nyugi volt 2 hónapig. Majd megint kezdődött előről. (ajtócsapkodás reggel-délben-este-hajnalban, teli torokból üvöltözés, egyéb órákig tartó zörgések)

Akkor a csaj anyjával beszéltem (aki mellettük lakik), majd ő is le cseszte őket, majd ez után pár hétig megint kuss volt majd utána megint kezdődött előről. Akkor a csaj anyjával és a bérlővel beszéltek, aki megint le cseszte őket. Ez 1 hete volt.

Tegnap óta megint hallgatom őket. Most éppen éjjel, és hajnalban zörögnek órákig úgy h nem lehet aludni tőlük.

Ma reggel negyed6tól hallgattam a folyamatos zörgést, majd egy 20 perces veszekedést. Mérgemben felmentem a csajhoz, aki alig akart ajtót nyitni majd mondtam neki h aludni szeretnék, aztán rám b..szta az ajtót. Ordibált valamit, én meg elküldtem a k..vr@ anyjába. Ezen bezzeg fenn akadt, és ordítozni kezdett, hogy kivel beszélek én... És a barátjával együtt lejöttek hozzám hogy én kinek képzelem magamat, meg hogy mennyire elegük van már belőlem, szünjek meg, ha nekem ez nem tetszik akkor húzzak el innen (mi 25 éve élünk itt, ők 4 éve...), meg különben is én nem tudom milyen a felnőtt élet.....

Ilyenkor mit lehet csinálni??????, Mit lehet kezdeni az ennyire végtelenül ostoba véglényekkel???? Magammal sem akarok kicseszni meg a családommal sem, nem akarom hogy a fölöttünk lakó értelmiség velünk csesszen ki... mert mi szólunk h nem lehet tőlük aludni..



Ezt a kérdést most írtam ki!! Örülj inkább hogy még nem jelentettek a rendőrségen vagy nem szóltak a jegyzőnek!!!!! El lehet gondolkozni az írásomon....... nekik is magánéleti problémájuk van 4 éve.... amit MI, SZERENCSÉTLEN SZOMSZÉDOK HALLGATUNK!!!!!!!!!!!!! Élnek felettetek, alattatok, mellettetek, mi a szart nem lehet ezen felfogni????????

Ja, a szomszédoknak meg jár egy rohadt nagy bocsánat kérés!!!

2016. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normális stílusban írtam ki a kérdést, kerlek legyen benned annyi,hogy te is tudsz emberi hangnemben beszélni velem. Olvastam a kérdésedet és sajnálom,hogy nálatok ez ennyire durva, szerencsére nálunk azért nem ilyen a helyzet. Ha én normális kérdést írok ki te is normálisan válaszolj.
2016. aug. 19. 09:21
 3/9 A kérdező kommentje:

"ha üvöltözni akarsz"


Nem szoktunk üvöltözni,sem ordibálni. A hangos veszekedés nálunk még nem a kiabálást jelenti "csak" a kicsit hangosabb hangerőt. De leginkább a sírásaimat hallotta szerintem, ami inkabb kellemetlen.

2016. aug. 19. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, előfordul, hogy vitáznak a szomszédok, emiatt semmi rosszat nem gondolok róluk. Mostantól vigyázz, hogy ne beszélj hangosan a dolgaitokról.
2016. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök,hogy nem egyedi eset. Szerencsére, amit beszélünk azt nem hallhatják,max a hangszínemen és az órákig tartó zokogásról gondolhatják,hogy probléma van. De az esetek 60%-a inkább csak sírás egy "rossz hír miatt". De majd kitalálok valamit,amivel kezelhetem ezt.:)
2016. aug. 19. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már nem tudsz mit csinálni, ne foglalkozz vele. Ennél rosszabb szomszédok is vannak, sajnos tapasztalom 😕
2016. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha pl mostantól nem üvöltesz az biztos jó pont de elfelejteni nem fogják.
2016. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a panel hátránya ha ennyire vehemens a természeted és érdekel is hogy mit gondolnak rólad a szomszédok akkor inkább tanyára kéne költözni vagy valami nyugodtabb kertvárosi részre ha ez nem megvalósítható akkor meg fogadd el hogy lesznek szomszédok akik esetleg meg szólnak majd ezért
2016. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rosszindulatú szomszédok enélkül is ítélkeznének, pletykálgatnának, a normálisak meg így se fognak rosszat gondolni rólad. Miért számít ennyire a szomszédok véleménye? Nálunk nagyon vékonyak a falak, sok minden áthallatszik, de különösebben nem foglalkozom vele. Az más ha családon belüli erőszakról lenne szó. De hogy a szomszédom sír, esetleg vitatkoznak... Sajnos ilyen a panel. Mostantól figyelj oda a hangerőre :)
2016. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!