Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd kutyája annyira ugat, hogy nem lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 15:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és már szóltunk neki.önkormányzat se tesz semmit.
2016. okt. 17. 16:00
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
🔫
2016. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Ki nyírni nem szabad más megoldás meg nincs
2016. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

igen, a hülye gazdáját kell lelőni! szegény kutya biztos csak egyedül érzi magát és társaságra vágyik!

költözzetek el, vagy füldugó, vagy szokd meg, vagy fáraszd le magad és akk már mindent leszarsz csak aludni akarsz

22/L

2016. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Felvenni, yardot kihívogatni, birtokvédelmi eljárást kezdeményezni.
2016. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Folyamatosan kihívogatni a rendőrséget. De tényleg, komolyan, ha kell minden áldott kib..szott este.


Amúgy egyáltalán nem kell csodálkozni, hogy ennyi kutyát mérgeznek meg. Igen, nem a kutya hibája, hanem a gazdájáé, de én totál el tudom hinni, hogy sokszor nincs más megoldás a szenvedő fél részéről.


"költözzetek el, vagy füldugó, vagy szokd meg, vagy fáraszd le magad és akk már mindent leszarsz csak aludni akarsz "


Ez meg úgy baromság ahogy van.

2016. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az lesz amit mondasz utolsó!

Kitaláltam,hogy elkezdek zongorázni itthon hajnali kettőkor.És akkor a lakók is tesznek majd valamit.mindekit idegesÍt a kutya,de mindenki szarik bele,senki nem tesz semmit.

2016. okt. 17. 18:08
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól csak hízik a kutya nem rágcsáló
2016. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

A mi házunkban az egyik lakónak van zongorája, szeretem, ha átszűrődik a zenéje.

Ha már nem dobos vagy, legalább össze-vissza klimpírozz, vagy csak a boci, boci tarkát játszd. Elvileg idegesíteni kellene, nem szórakoztatni. :)

2016. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Casssandra válasza:
8%
Birtokháborításnak minősül, jelents fel/be. Azt viszont nem tudom, hogy a rendőrségen, vagy az önkormányzaton kell-e megtenni
2016. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!