Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VEGYES (nem fólia és PET-palac...

VEGYES (nem fólia és PET-palack) műanyag hulladék hol adható le?

Figyelt kérdés

- Az utcai lerakókat elvitték

- A háznál lévő műanyagos kukába nem fér

- Nem fogom apránként beletenni, mert akkor hónapokig nézegethetem, egyszerűen nem fér

- Az FKF hulladékudvaraiban csak fóliát és PET-alackot vesznek át, egyebet nem

- Ez egyszeri alkalom, hogy több lett, nincs így folyamatosan.


Hol adhatom le ezt az adag vegyes műanyagot? (Leadás = én viszem el és nem fizetek semmit.)



2016. okt. 30. 16:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van egy "kommunális hulladék" elszállítására való zsákom. Ha nem érkezik normális válasz, abba fogom tenni.
2016. okt. 30. 16:10
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Legközelebbi hulladéklerakó hely. 1 köbméterig ingyenes.
2016. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Végigolvastad? Onnan elhajtottak! Lomot le tudok adni évente fél köbméterig, de ez nem az.
2016. okt. 30. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
minálunk is ez van,megszünt az összes szelektív gyűjtő.Mivel nem adják meg a lehetőséget a sz..gyűjtésre én már le sz..rom beteszem a házi szemétbe!-hát ez magyarország!
2016. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ne patogjál, gyökércsávó, sehol nem írtad, hogy elhajtottak vele. Edd meg falatonként.
2016. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5-kezdjük azzal,hogy nem patogok,hanem pattogok,de egyébként azt sem.Különben neked van igazad,ez legyen a legnagyobb örömöd a tyúxaros életedben.:)
2016. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik, írtam:

"- Az FKF hulladékudvaraiban csak fóliát és PET-alackot vesznek át, egyebet nem"

Miért kell nulla hozzáértéssel pofázni?

2016. nov. 1. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:

"minálunk is ez van,megszünt az összes szelektív gyűjtő."


Igen? Én erről nem is tudtam! Azt hittem, hogy egyre több lesz. Na mindegy, szerintem egyszerűen dobjátok be a kommunálisba, ha nincs szelektív.

2016. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A piros konténerszerűségek is szelektívnek számítanak. Aki esetleg nem tudná. Tehát nem csak a zöld-sárga-fehér szelektívek, hanem a pirosak is azok.
2016. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor simán beledobom a legelső kommunális kukába. Ha nem hagynak más lehetőséget...

(lehet, én vagyok a lusta, de én már attól is herótot kapok, hogy az összes műanyag palackot, dobozt el kell előtte mosni, ha van benne pl. maradék mosószer meg ilyenek...)

2016. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!